W piątek dowiedzieliśmy się ile ostatecznie przyjdzie nam zapłacić za Samsunga Galaxy S 5 w czasie jego premiery na polskim rynku. Cena na poziomie niemal 3 tysięcy złotych (podobnie jak w przypadku Galaxy Note 3) zaskoczyła chyba wszystkich, ale jeszcze większym zaskoczeniem był dodatek, jaki otrzymają klienci, którzy zdecydują się na zakup smartfonu w przedsprzedaży. Trzeba przyznać, że Galaxy Gear, Gear 2 Neo albo Gear Fit, gdzie wartość każdego z nich to około 800-900 złotych jest bardzo miłym aspektem. Jeśli jednak dla kogoś to za mało, Samsung przygotował jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę.

Samsung chyba jeszcze bardziej chce zachęcić do zakupu swojego najnowszego flagowca. W komplecie obok Galaxy S 5 znajdziemy już jeden z inteligentnych zegarków (w zależności od sklepu jest to pierwszy Galaxy Gear, Gear 2 Neo lub Gear Fit) , ale jak się okazuje to jeszcze nie koniec. Do smartfonu dostaniemy kartę pamięci microSDHC o wielkości 32 GB, która pozwoli rozbudować 16-gigabajtową pamięć wewnętrzną jaką dysponuje Galaxy S 5. Cena takiej karty rozpoczyna się od około 70 złotych, dlatego tyle samo zostanie nam w kieszeni, gdy zdecydujemy się na zakup S 5 w przedsprzedaży. Podsumowując, po odjęciu ceny Gear’a i karty za Galaxy S 5 zapłacimy nieco ponad 2000 złotych.

Przedsprzedaż Galaxy S 5 / fot. Allegro
Przedsprzedaż Galaxy S 5 / fot. Allegro

Oferta dotyczy białej wersji kolorystycznej Samsunga Galaxy S 5 i jest dostępna za pośrednictwem portalu zakupowego Allegro. Ci, którzy obawiają się zakupów w internecie nie powinni się niczym martwić, bo oferta została przygotowana przez autoryzowany sklep Samsunga, a wysyłka jest realizowana przez firmę kurierską  i to w dodatku bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jest to przedsprzedaż, dlatego wysyłka zakupionych egzemplarzy Galaxy S 5 razem z dwoma dodatkami przewidziana jest na 11. kwietnia.

źródło: Allegro (Samsung) przez gsmManiaK