Niepodważalną premierą tego miesiąca jest Samsung Galaxy S 5. Nie należy jednak zapominać o tabletach, a w tych koreański producent stworzył coś niesamowitego. Na ile tablet jest wstanie zastąpić nam komputer? Czy na Androidzie wykonamy większość podstawowych rzeczy takich jak na systemie Microsoftu? Samsung Galaxy Note PRO z 12,2-calowym wyświetlaczem jest u nas i czeka na Wasze pytania.

Największy, najmocniejszy i pełen ciekawych funkcji. Tak w skrócie można opisać Galaxy Note PRO. Tyle ile entuzjazmu tyle obaw rodzi ten własnie tablet. Czy 12,2 cala nie jest już przerostem formy nad treścią? Czy będzie się z niego wygodnie korzystało? Wszystkie najważniejsze funkcje oczywiście dla Was przetestujemy, ale czekamy na te pierwsze pytania, które pozwolą nam zdecydować co w pierwszej kolejności Wam pokazać.

Krótkie rozpakowanie urządzenia wraz z akcesoriami możecie zobaczyć tutaj:

Zdajemy sobie sprawę, że Multi-Window z możliwością podziału na 4 okna jest tutaj najważniejszy. Kolejnymi, równie istotnymi aspektami jest poręczność tego urządzenia, edytor dokumentów i funkcja Remote PC do sterowania laptopem czy komputerem. To wszystko przed nami. Urządzenie jest naprawdę duże. Nie jest to kompaktowy 7-calowiec czy nawet poręczny 10-calowiec. Tak ogromna matryca swoje waży i ciężko trzymać jedną ręką. Z pomocą przychodzi specjalny Book Cover, który na pierwszy rzut oka wykonany jest bardzo dobrze i oferuje dwie pozycje ustawienia.

[nggallery id=307]

 

Samsung Brand Store Poznań

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj