Polityka producentów jest dziwna, ale zrozumiała. W pierwszej kolejności na rynek są wypuszczane podstawowe kolory, a dopiero później mamy możliwość zakupienia urządzenia, które w jakiś sposób będzie się wyróżniać. Możemy zawsze kupić nieoryginalne akcesoria. To wszystko dobre rozwiązania, ale co powiecie na zaprojektowanie swojej własnej obudowy?

Nie do końca chodzi o obudowę, a dodatkowy case. Będzie on ponadto chronić nasze urządzenia, a jak pokazują komentarze w licznych artykułach jest to bardzo popularny sposób ochrony smartfona. Case + folia to chyba najczęściej wybierany wariant. Co Wy na to, żeby skomponować swój własny case? Nie chodzi tylko o kolor, ale również o tekst, a nawet grafikę? Samsung daje nam taką możliwość na stronie samsungpl.imageware.co. Spośród urządzeń, do których możemy zamówić plecki zaliczamy serię S oraz Note. Póki co brakuje tutaj Samsunga Galaxy S 5, ale pewnie i on trafi na listę. Koszt takiego case to 79 zł. Dużo? Za zwykłe plecki tak, ale za takie z naszym logiem czy indywidualnym napisem już nie do końca.

fot. Samsung
fot. Samsung
fot. Samsung
fot. Samsung

Mamy również gotowe wzory podzielone na kategorie. Dodatkowo po stworzeniu własnego, unikalnego wzoru możemy go udostępnić innym. Oboje z Krzysztofem posiadamy Samsunga Galaxy Note 3. Może wersja Galaktyczna? Jakie Wy macie pomysły?

fot. Samsung
fot. Samsung

Stwórzcie własne projekty i podzielcie się nimi z nami. Chętnie zobaczymy co siedzi Wam w głowach. Do dzieła.

Kliknij i zaprojektuj własną obudowę

 źródło: Samsung Polska

12 KOMENTARZE

  1. Szkoda że nie ma mojego S4 Zoom, w sumie nie ma tam miejsca na obrazki, ale fajnie by wyglądało logo Ifruit z GTA 5 😀

  2. Dziwne :/ zamówiłam obudowę 2 tygodnie temu i nic. Ani kontaktu, ani obudowy :/ Wszytsko zapłacone. 79,99 poszło w błoto?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj