Czy tak będzie wyglądał Samsung Galaxy S 5 Zoom?

0
Samsung Galaxy S 5 Zoom / fot. KZoom

Chociaż obecnie w centrum uwagi jest flagowy smartfon Samsunga Galaxy S 5 to równie gorąco robi się wokół jego wersji z wbudowanym obiektywem, optycznym przybliżeniem i stabilizacją obrazu. Chodzi oczywiście o model Galaxy S 5 Zoom, który pojawił się na pierwszym zdjęciu. Co ciekawe, w cale nie musi się nazywać Galaxy S 5 Zoom, a Galaxy K.

W ostatnim czasie sporo plotek pojawia się o następnej hybrydzie telefonu i aparatu od Samsunga. Choć jeszcze nic nie jest pewne, a data premiery jest odległa, to informacje, które do nas dotarły nakreślają obraz następcy Galaxy S 4 Zoom. Tym razem nie mamy specyfikacji, a pierwsze zdjęcie, które przedstawia przedni panel urządzenia.

Jak się jednak okazuje, hybryda wcale nie musi się nazywać Galaxy S 5 Zoom, a Galaxy K Zoom, jak wynika z najnowszych danych. Ostatnie doniesienia wskazywały, że smartfon będzie dużo smuklejszy i lżejszy od swojego poprzednika, a obiektyw jest bardziej schowany w obudowie i tak rzeczywiście może być, patrząc na urządzenie na zdjęciu. Można także się dopatrzeć nowego designu, czyli obudowy pokrytej tworzywem podobnym do tego jakie znajdziemy w Galaxy Note 3.

Z ostatnich plotek wynika, że Galaxy S 5 Zoom (Galaxy K Zoom) będzie miał 4,8-calowy ekran, czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,6 GHz (lub Exynos Hexa 1,3 GHz) i 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Podobno zwiększy się matryca aparatu, która zamiast 16 Mpix będzie miała 20 Mpix, ale zostanie ten sam 10-krotny zoom optyczny, optyczna stabilizacja obrazu i ksenonowa lampa błyskowa. Co ważne, smartfon ma pracować pod najnowszą wersją systemu Android 4.4.2 KitKat.

źródło: KZoom przez PhoneArena