Tak jak pamiętacie na swoim blogu proponowałem Wam filmy z serwisu StartupTV.pl. Z jednej strony coś innego niż urządzenia Samsung, z drugiej konkursy z ciekawymi nagrodami. Postanowiliśmy, że i tutaj będziemy kontynuować ten projekt i jeśli pojawi się tylko nowa szansa na ciekawe nagrody od razu Was o niej poinformujemy.

Cykle filmów ze StartupTV.pl będą prezentowane w zależności od ilości opublikowanego materiału. Wielokrotnie mówiliśmy o tym, że urządzenia z przydomkiem mini pozostają w cieniu swoich większych braci. Nie tylko za sprawą wielkości ekranu, ale to co najbardziej boli ze względu na specyfikację. Pojawił się jednak jeden smartfon, który odbiega od panujących standardów i jest nim Sony Xperia Z1 Compact. Małe, potężne urządzenie, które zachwyciło wiele osób zostało zestawione z mniejszym HTC One. W dwóch częściach porównano najważniejsze funkcje, zalety oraz wady tych modeli.

Porównanie smartfonów HTC One mini i Sony Xperia Z1 Compact – część 1

Porównanie smartfonów HTC One mini i Sony Xperia Z1 Compact – część 2

Najbardziej odległym zakątkiem zarówno mojego jak i Krzysztofa serca jest Nokia. Nie zmienia to faktu, że wiele urządzeń tego producenta zasługuje na uwagę i w tym odcinku StartupTV.pl skupili się na Lumii 1520. 6 calowe urządzenie jest konkurentem Samsunga Galaxy Note 3, HTC ONE Max czy Xperii Z Ultra. Jak wypadła? Możecie zobaczyć poniżej.

Recenzja smartfonu Nokia Lumia 1520

Drugim smartfonem o nieco bardziej akceptowalnym rozmiarze ekranu od fińskiego producenta jest Lumia 925. Wyróżniający się wyglądem na tle rodziny smartfon robi bardzo dobre wrażenie. Nas osobiście najbardziej cieszy fakt ekranu AMOLED, który tak dobrze znamy z Samsunga. Zapraszamy do oglądania.

Recenzja smartfonu Nokia 925

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj