Koreański producent w ostatnim czasie Nas rozpieszcza. Promocja goni promocję. Część z Was pewnie jednak poluje na okazje u rodzimych operatorów. T-Mobile w porozumieniu z Samsungiem udziela specjalnych rabatów na urządzenia w abonamencie zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. Zobaczmy co przygotował dla Nas ten duet.

Oferta dotyczy konkretnych modeli w poszczególnych planach taryfowych. Realizacja zwrotu części kosztów poniesionych na zakup danego urządzenia jest realizowana za pomocą bonów SODEXO. Szczegóły oferty znajdziecie pod tym adresem. Warunkiem skorzystania z tej specjalnej promocji jest realizacja zamówienia przez internet na stronie operatora. Po podpisaniu umowy oraz odebraniu urządzenia przez kuriera, na tej stronie wypełniamy formularz i otrzymujemy zwrot 100, 200 lub 300 złotych w postaci ww. bonów.

Urządzenia, które obejmuje oferta to Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Trend Plus oraz tablety Galaxy Tab 3 7.0 i Galaxy Tab 3 10.1. Ceny w poszczególnych pakietach możecie zobaczyć poniżej.

ts5

ts4

ts3

tcoreplus

ttab

Takie promocje szczególnie lubimy kiedy rzeczywiście otrzymujemy gotówkę (bony), które możemy wydać na dowolny cel. Nie podano daty zakończenia promocji, ale udało nam się dopytać u operatora, że oferta jest limitowa, więc warto się śpieszyć. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Dajcie koniecznie znać.

źródło informacji i zdjęć: T-Mobile.pl