Lubimy kiedy wraz z nowym urządzeniem dostajemy jakieś bonusy. Producenci odchodzą od dodatków w pudełkach, ale coraz częściej otrzymujemy usługi premium na kilka miesięcy lub bony. Nie inaczej jest z Samsungiem Galaxy S5. W urządzeniu pojawiły się aplikacje SkyCash oraz PayPal, które według informacji producenta miały zapewniać nam dodatkowe zniżki z tytułu posiadanego urządzenia. Tak faktycznie jest, chociaż nie widać tego na pierwszy rzut oka. Dodatkowo użytkownicy innych telefonów również nie zostali bez prezentów.

Po uruchomieniu aplikacji SkyCash musimy podać swój numer i w ten właśnie sposób logujemy się do systemu. Pomimo tego, że zniżki nie widać na pierwszy rzut oka, nie dostajemy żadnego maila, a serwis SkyCash nic nie wie o ww. prezentach nie ma się co martwić. Użytkownicy Samsunga Galaxy S5 otrzymali 50 zł, a bon można wykorzystać przy wyborze płatności.

Podczas aktualizacji oprogramowania, użytkownicy np. Samsunga Galaxy Note 3 również dostali mały dodatek. Po wyborze płatności mamy opcję Samsung Bon w wysokości 10 złotych. W sam raz na parę darmowych biletów w komunikacji miejskiej. Inne formy, w których możemy skorzystać z ww. bonu to bilety kolejowe, do kina czy teatru czy zwykłe rachunki. Możemy również wypłacić gotówkę z bankomatu, więc opcji jest kilka.

Skycach na Note 3 / fot. galaktyczny.pl
Skycach na Note 3 / fot. galaktyczny.pl

Bardzo miło ze strony producenta, że każdy z użytkowników dostał taki prezent. Niestety nie udało nam się jeszcze odkryć bonusu w PayPal. Obsługa klienta nie jest wstanie rozwiązać tej zagadki. Może Wy coś wiecie na ten temat? Dajcie nam koniecznie znać.

10 KOMENTARZE

  1. Od niedawna mam S5, skonfigurowałem i zaktualizowałem konto skyCash i jest puste. Niestety nie otrzymałem 50 zł, ba nawet 10 zł. Czy ten bonus widoczny jest na koncie od razu czy dopiero po jakimś czasie?

  2. Bonus pieniężny jest widoczny dopiero przy finalizowaniu transakcji i wyborze sposoby zapłaty. Nie widać go w panelu głównym. Bonus nie dotyczy oplłaty za parkowanie, a szkoda….

  3. Ja mam Samsunga Galaxy S4 Active i wielkie zaskoczenie po zaktualizowaniu androida do 4.4.2 otrzymalem bon w SkyCash w wysokosci 10 zł. Wlasnie teraz jadę do Sopotu na koszt Samsunga 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj