Jeśli dobrze śledziliście wydarzenia z zeszłorocznych targów IFA w Berlinie to zapewne pamiętacie, w którym miejscu odbyła się premiera Galaxy Note 3, Galaxy Gear i nowej edycji 10.1-calowego tabletu Galaxy Note. Samsung zorganizował imprezę UNPACKED w Tempodromie, który od centrum targów był oddalony o około 10 kilometrów. To całkiem sporo. Wiele jednak wskazuje na to, że w tym roku będzie dużo lepiej.

Każdy producent chce wypaść jak najlepiej na dużej imprezie i chce w jak najlepszym stylu zaprezentować swoje nowe urządzenia. Konferencja Samsunga na IFA 2013 odbyła się w Tempodromie, budynku o bardzo charakterystycznym wyglądzie, znajdującym się w centrum Berlina, ale oddalonym od serca targów o kilka kilometrów. Zważając nawet na to, że Berlin posiada szybkie metro i inne środki komunikacji, dostanie się na konferencję zajmowało trochę czasu i było niemałym utrudnieniem dla dziennikarzy. Jak się okazuje, na targi IFA 2014, które odbędą się na początku września Samsung przygotował się znacznie lepiej.

Według informacji, które przekazuje jeden z niemieckich serwisów, Samsung zarezerwował dopiero co wybudowany budynek City Cube znajdujący się tuż obok Messe Berlin. Budynek całkiem pokaźny, bo składający się z dwóch kondygnacji, gdzie każda ma około 6000 m kwadratowych. To ogromna ilość miejsca, gdzie Samsung będzie mógł wyeksponować znacznie większą ilość swoich urządzeń. Z drugiej strony to także świetna informacja dla dziennikarzy, którzy będą mieć lepszy dostęp do najnowszych urządzeń, bez kolejek i bez większego zamieszania.

Targi IFA 2014 rozpoczynają się 5. września i będą trwały przez 5 dni. A czego można się spodziewać po Samsungu? Producent na pewno zaprezentuje swoje najnowsze urządzenia mobilne i telewizory UHD, ale można się domyślać, że w centrum uwagi będzie Galaxy Note 4 i być może jakieś nowe urządzenie do noszenia. Może Gear 3, może Galaxy Glass? Zobaczymy. My tam na pewno będziemy i sprawdzimy wszystko na miejscu.

źródło: Korea Times przez AllAboutSamsung

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj