Samsung w tym roku wzbogacił swoją ofertę zegarków. Tak naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie w zależności od potrzeb. Już niebawem recenzja Gear 2, Gear Fit w trakcie testów, ale również Gear 2 Neo zawitał u nas. Różnic jest kilka i o tym za chwilę, jednak najważniejszy fakt to możliwość wyboru, a ten jest dla Nas bardzo istotny. Chcemy wiedzieć na jakie urządzenie macie zamiar się zdecydować lub jakie już zakupiliście. Nie omieszkajcie podzielić się swoimi wrażeniami. Tymczasem przedstawiamy Gear 2 Neo. Trochę słabszą, ale również tańszą wersję Gear 2.

Galaxy Gear pojawiając się na rynku wraz Samsungiem Galaxy Note 3 miał jeden cel. Ułatwić korzystanie ze smartfona, który nie jest tak poręczny jak standardowe telefony. 5,7 cala nie zawsze można komfortowo wyjąć i właśnie do tego celu został stworzony zegarek koreańskiego producenta. Odbieranie powiadomień, połączeń i robienie zdjęć z nadgarstka zrobiło się nie tyle co modne, co niezwykle ułatwiające życie. W związku z powyższym Samsung postanowił zaprezentować nowe urządzenia z większymi i mniejszymi zmianami.

[nggallery id=388]

Samsung Gear 2 Neo różni się kilkoma istotnymi szczegółami, których możemy nie zauważyć na pierwszy rzut oka. Pierwszy i najważniejszy aspekt to brak aparatu. Wszyscy Ci, którzy nie mają potrzeby czuć się jak James Bond mogą zrezygnować z oczka aparatu umieszczonego w kopercie zegarka. Drugim aspektem wartym odnotowania jest materiał z jakiego została wykonana koperta. Nie jest to metal jak w przypadku Gear 2, ale tworzywo sztuczne. Urządzenie jest lżejsze, ale z drugiej strony nie prezentuje się aż tak dostojnie. Takie rozwiązanie pozwoliło również obniżyć cenę tego zegarka. Przez najbliższe tygodnie będziemy testować to właśnie urządzenie, więc czujcie się swobodnie pytać o co tylko macie ochotę. Postaramy się rozwiać wszystkie Wasze wątpliwości i pomóc w wyborze. W kwestii przypomnienia informujemy, że sprzęt do testów dostarczył Samsung Brand Store Poznań.

Samsung Brand Store Poznań