Jak dobrze pamiętacie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy Samsung przygotował dla nas kilka promocji związanych z różnymi okazjami. Była obniżca cen urządzeń na Dzień Kobiet, na Pierwszy Dzień wiosny, a nawet… na Dzień Drwala. Teraz mamy maj i kolejną, całkiem interesującą promocję.

Nowa akcja została zorganizowana pod hasłem „Podlewamy Rabaty” i w zależności od sklepu można zaoszczędzić nawet do 700 złotych (w porównaniu do ceny danego urządzenia podczas premiery). Tak jak to miało miejsce wcześniej, w aktualnej promocji znalazły się wybrane telefony, smartfony i tablety Samsunga. Kilka jest naprawdę bardzo interesujących.

Jeśli ktoś potrzebuje najprostszego telefonu, tzw. Feature Phone to na pewno zainteresuje go model GT-E1200 za 54 złote lub GT-S5610 za niecałe 200 złotych. Warto tutaj zaznaczyć, że ten drugi ma 2,4-calowy ekran, aparat 5 Mpix, metalową obudowę i świetnie się prezentuje. Z podstawowych konstrukcji można także wspomnieć o Samsungu Solid GT-B2710, którego cena promocyjna została ustalona na poziomie 299 złotych.

W promocji jest też kilka smartfonów z Androidem, gdzie Waszą uwagę powinien przykuć Samsung Core Plus za 599 złotych i Galaxy Grand Neo – duży smartfon ze średniej półki, którego cena spadła o 270 złotych. Najciekawszą ofertą wydaje się jednak ta z Samsungiem Galaxy Note 3 Neo, którego możemy zdobyć już za 1499 złotych. To idealna okazja dla osób, które potrzebują funcjonalnego smartfona z dużym, 5,5-calowym ekranem, niezłym wyglądem i rysikiem S-Pen.

Rabat możemy również uzyskać na niemal wszystkie najnowsze tabletu południowokoreańskiego producenta. Ceny zaczynają się już od 399 złotych, za co kupimy 7-calowego Galaxy Tab 3 Lite. W przypadku tych urządzeń powinniśmy głównie skupić się na Galaxy Tab PRO 8.4 i Galaxy Note PRO, bo to chyba te dwa modele są w najbardziej korzystnych cenach. 8,4-calowy tablet dla Profesjonalistów kupimy już za 1249 złotych (wersja z Wi-Fi), a 12,2-calowego „kolosa” z rysikiem S-Pen mamy za 2399 złotych, też w wersji z Wi-Fi.

Promocja „Podlewamy Rabaty” rozpoczęła się dzisiaj i będzie trwać do najbliższej niedzieli, czyli 11. maja lub do wyczerpania zapasów magazynowych. Pełną ofertę można znaleźć w większych sklepach z elektroniką jak Sferis, Euro RTV AGD, Komputronik czy X-KOM. Planujecie zakup któregoś z urządzeń w promocji? Jeśli tak, to koniecznie dajcie nam znać, na który smartfon czy tablet padł wybór.