Najbliższe większe urządzenia mobilne koreańskiego producenta to rodzina tabletów Galaxy Tab 4. Jak wyglądają ceny oraz kiedy zadebiutują tablety możecie przeczytać w poprzednich wpisach. Dziś natomiast chcemy Wam przedstawić rzeczywisty wygląd Galaxy Tab 4. Wersja 8-calowa prezentuje się bardzo podobnie do Note PRO 8,4 pod względem gabarytów. Co prawda nie mieliśmy okazji włączyć testowych modeli, ale przyjdzie czas i na to. Możemy za to podzielić się z Wami różnicami jakie zaszły względem poprzedniej generacji oraz rodziny PRO.

Przód urządzenia wszystko wygląda wręcz klasycznie. Klasyczne ułożenie przycisków, czujników i głośników. Faktura jaką mamy pod przednim szkłem jest identyczna jak w Samsungu Galaxy S5. Nie ma tu ani drobinek, które mienią się pod słońce czy szczotkowanego materiału tylko gładką, jednolitą powierzchnię. Z tyłu niestety obok centralnie umieszczonej kamery zabrakło diody LED. Samo wykończenie tylnej klapki jest bardzo podobne do tego co mamy w Samsungu Galaxy Note 3. Niestety ale wygląda to tak tylko na pierwszy rzut oka. Po pierwszym kontakcie możemy zauważyć, że faktura imitująca skórę jest mniej wypukła, brakuje przeszyć, a łączenie z ramką jest płynne bez znaczącego wyróżnienia.

[nggallery id=393]

Prezentowany model posiadał 16 GB pamięci wbudowanej oraz złącze na microSD, więc zapewne była to wersja Wi-Fi. Cieszy fakt, że zaślepka do portów wygląda bardzo porządnie i jest w ładnym ciemnym kolorze. Nie udało nam się sprawdzić jak wygląda interfejs, ale mamy nadzieję, że już niedługo to nastąpi. Co myślicie? Może ktoś już jest zainteresowany?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj