Wygląda na to, że już za miesiąc poznamy nową linię tabletów. Oczywiście wszyscy domyślamy się o jakie urzadzenie chodzi, chociaż wprost nie zostało to podane. Wszystko jednak wskazuje na to, że już za niecały miesiąc poznamy Galaxy Tab S!

Wiadomo, że chodzi o tablety z ekranem AMOLED. Będzie to coś zupełnie nowego i zdecydowanie wartego odnotowania. Nie wiemy dokładnie czy będą to same tablety czy cała nowa rodzina. To co najważniejsze, że impreza odbędzie się w Nowym Jorku w Madison Square Garden, czyli w wyjątkowym miejscu pod wieloma względami. Szef oddziału Samsung Mobile – J.K. Shin w wywiadzie dla Wall Street Journal powiedział:

Samsung will launch a new line of tablets for the first time in New York on June 12 at Madison Square Garden as it attempts to catch up to rivals like Apple Inc.

Czy zobaczymy coś więcej niż Galaxy Tab S? Będziemy musieli jeszczę chwilę na to poczekać. Czego Wy oczekujecie? Może Samsung Galaxy S5 mini? Warto wspomnieć, że w wywiadzie J.K. Shin podkreśla to, że Samsung Galaxy S5 sprzedaje się lepiej niż poprzednicy.

Aktualizacja: Samsung Mobile potwierdza informacje o konferencji.

Zaproszenie na konferencje / fot. Samsung Mobile
Zaproszenie na konferencje / fot. Samsung Mobile

źródło: Wall Street Journal via androidcentral

7 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj