Wiele osób w tym ja miało problemy z aplikacją Deezer na Samsungu. Może nie do końca z aplikacją, ale z kontem. Subskrypcja powinna automatycznie pojawić się na koncie i aktywować 6 miesięcy gratis na Premium+. Nie zawsze jest to takie łatwe.

Kupując Samsunga Galaxy S5 otrzymujemy kilka ciekawych darmowycy subskrypcji, które normalnie są płatne. Pisaliśmy chociażby o Skycash, w którym użytkownicy S5 dostają 50 zł do wydania, a inne Samsungi 10 zł. Wróćmy jednak do serwisu muzycznego, który według Waszych informacji sprawia trochę problemów. U mnie również automatycznie nie aktywowała się subskrypcja na pół roku.

Nic strasznego wystarczy napisać na ten adres e-mail, że taka sytuacja ma miejsce. Ważne jest żeby pisać z maila, na którym jest zarejestrowana usługa. Support pomoże i po kilku godzinach powinno wszystko być ok. Jeszcze jedna ważna rzecz, o której warto wspomnieć. Jeśli macie jakiś dodatkowy kupon promocyjny tak jak ja nie aktywuje go. Jednocześnie możemy mieć jeden rabat na usługę Deezer. Warto o tym pamiętać bo wtedy dodatkowo będziemy musieli pisać do pomocy w celu cofnięcia całego procesu. Jeśli macie pytania dajcie znać.

4 KOMENTARZE

  1. A co jeśli już posiadam konto Deezer oczywiście nie premium ,aby skorzystać z 6 miesięcy subskrypcji to muszę rejestrować nowe konto abym miał 6 miesięcy , jak to jest

  2. Ludzie piszą, że w komentarzach na Google Play, że na S3 tylko przy wyłączonym ekranie im się tnie muzyka z Deezer. U mnie też.
    Co może być przyczyną. A Spotify działa dobrze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj