To co użytkownicy Androida lubią najbardziej. Część aktualizacji znacząco poprawia stan systemu, a inne nie zmieniają kompletnie nic. Jak jest tym razem? Samsung Galaxy S5 to bardzo świeży model, a doczekał się już drugiego update.

Waga paczki do pobrania przez OTA (dla urządzeń niebrandowanych) nie jest imponująca, ale większą niż poprzednie 50 MB. Po ściągnięciu ok. 100 MB telefon zaktualizuje się, a później zoptymalizuje aplikacje na urządzeniu. W moim przypadku 178 więc trochę tego było.

Jakie zmiany? To nadal Android 4.4.2. KitKat. Trochę za wcześnie na wersję 4.4.3, przecież jeszcze Nexusy jej nie mają. Na pierwszy rzut oka zmian nie zauważamy żadnych. Podobna ilość pamięci na urządzeniu, pamięć RAM bez zmian. Póki co nie zauważyłem żadnych nowych funkcji. Odnośnie baterii nic na razie nie napiszemy, bo to zdecydowanie za wcześnie. Pamietajcie, że czasami małe zmiany na zewnątrz dają duże w środku. Szukamy zmian, a Wy jeśli chcecie możecie razem z nami. Dajcie znać jakie wrażenia.

Aktualizacja: Skaner odcisków palców działa o wiele sprawniej. Da się spokójnie odblokować jedną ręką telefon. Skaner czyta palec pod kątem. Również aparat trochę przyśpieszył. S5 jeszcze szybciej łapie ostrość.

[nggallery id=407]