Music Hub został reaktywowany razem ze smartfonem Galaxy S III, gdy ten zaliczył swoją premierę. Usługa daje nam dostęp do milionów utworów muzycznych, które możemy odsłuchiwać na swoim urządzeniu, a także magazynować w chmurze lub pamięci wbudowanej. Szczerze powiedziawszy nigdy nie korzystałem z Music Hub na swoim smartfonie, może dlatego, że usługa nie jest dostępna w Polsce, ale jeśli ktoś tam w świecie tego używa, musi wiedzieć, że zbliża się koniec tej usługi.

Samsung w specjalnej wiadomości e-mail poinformował wszystkich użytkowników, że z dniem 1. lipca 2014 roku usługa Music Hub przestanie działać i nie będzie już dostępna. Póki co nie jest znany powód takiego działania. Samsung informuje także, by do 1. lipca pobrać na swoje urządzenie wszystkie zakupione utwory i wykorzystać pozostałe bony. Wszystko po to, by nie stracić swoich danych, bo po wyżej wspomnianym terminie nie będą już dostępne.

Poniżej możecie zapoznać się z oficjalną informacją od Samsung Music Team.

[notification type=”note” title=””]Dear Samsung Music (Music Hub) customers,

As of July 1, 2014, Samsung Music will no longer be available. We will be in touch to provide you with details on how to continue your music experience with Samsung. We ask that you please take the time to download all purchased content and use any remaining vouchers for Samsung Music before July 1, 2014 – after that date they will no longer be available.

We appreciate your understanding, and our Customer Support team will be available to assist you with any questions or concerns you may have. (http://help.content.samsung.com)

Thank you, Samsung Music Team[/notification]

źródło: SammyToday