Jak wiele osób na to czeka. Również ja. Samsung Galaxy Note 4 zobaczymy już na początku września. Zwyczajowo po ok. miesiącu pojawi się w sklepach. W zeszłym roku Note 3 mogliśmy kupić jeszcze we wrześniu czy w tym roku będzie podobnie?

Android Geeks powołując się na to samo sprawdzone źródło, które w zeszłym roku przewidziało datę prezentacji Note 3 informuje, że nowy Samsung Galaxy Note 4 pojawi się 3 września. Prezentacja związana jest oczywiście z targami IFA 2014 w Berlinie. Według źródła zaproszenia mają być rozsyłane w połowie sierpnia.

To co wiemy o Samsungu Galaxy Note 4 to oczywiście domysły i spekulacje, które nie trudni wysnuć śledząc rynek GSM kilka lat z rzędu. Oczekujemy oczywiście nowego procesora, minimum Snapdragona 805. Aparat podejrzam będzie identyczny jak w S5 chociaż miłym dodatkiem byłaby stabilizacja obrazu. Samsung chyba nie popełni błędu z pamięcią RAM jak przy S5. Z drugiej strony Note miał jej zawsze więcej, więc i tym razem liczymy na minimum 3 GB.

Wymagania rynku to jedno i tutaj Samsung musi wprowadzić ekran QHD, jednak nawet przy rozmiarze 5,8-5,9 cala FHD w zupełności wystarczy. Oczywiście liczymy na nowy wygląd TouchWiz jak w S5 z kilkoma ciekawymi rozwiązaniami, bo w tej kwestii Note zawsze miał jakiś bonusowy software. Standardowo otrzymamy rysik, który pewnie zwiększy zakres swoich możliwości.

Co myślicie? Pamietajcie, że w tym roku galaktyczni przekażą Wam relację z premiery Note 4 prosto z Berlina.

źródło: Android Geeks