Razem z Samsungiem Galaxy S5 wprowadzono kilka ciekawych i przydatnych funkcji, które mocno usprawniają nam pracę z tym smartfonem. Przede wszystkim ma tutaj na myśli szybki autofocus, tryb HDR, Ultra Power Saving Mode czy Download Booster. Pewne jest, że te opcje pojawią się w nadchodzącym Galaxy Note 4, ale mogą trafić też do obecnych topowych smartfonów w formie aktualizacji. Tak też się dzieje z Galaxy Note 3. 

Posiadacze takich smartfonów jak Galaxy S4 czy Galaxy Note 3 z niecierpliwością oczekują aktualizacji, która wprowadzi funkcje z najnowszego flagowca Samsunga. Myślę, że nie powinno to stanowić problemu, bo niektóre z nich to rozwiązania software’owe. Pytanie tylko, kiedy taka aktualizacja się pojawi. Odpowiedź na nie znają już zagraniczni użytkownicy, którzy nabyli Galaxy Note 3 w sieci T-Mobile.

Jak informuje serwis PhoneArena powołując się na zrzuty ekranu podesłane przez jednego z czytelników, operator sieci T-Mobile udostępnił małą aktualizację dla tabletofonu Samsunga, która wprowadza dwie nowe funkcje z Galaxy S5 – Przyspieszenie pobierania (Download Booster) i Tryb dla dzieci (Kids Mode). Pierwsza z nich łączy moc sieci Wi-Fi i LTE, by zapewnić maksymalną szybkość połączenia podczas pobierania plików większych niż 30 MB, a druga pozwala przygotować i zabezpieczyć telefon, gdy będą z niego korzystać dzieci.

[nggallery id=422]

Aktualizacja oznaczona jest numerem N900TUVUDNE6. Obecnie nie wiadomo nic na temat pozostałych zmian i terminu udostępnienia tej wersji w Polsce.

źródło: PhoneArena

5 KOMENTARZE

    • NIe ma szans na zmiane interfejsu, aparatu tez nie zmienia. Mozesz pewnie dostac pozniej Ultra Power Mode, ale to i tak nic pewnego.

  1. Ja to liczyłem, na brak spontanicznego wysysania baterii, brak lagów przy lockscreen czy choćby na brak konieczności ożywczych restarcików. Ale takie ficzery to już były… w JellyBean.

    • 1 duża aktualizacja dla Note3 to kpina (kitkat). Jak na tym całe aktualizowanie się skończy to ja tego zbyt kolorowo nie widzę. Jest to nadal flagowiec, który nie dość że potrzebuje poprawek softu (bateria) to i nowości jak nowy interfejs czy większość funkcji programowych. Względem S5 jest to praktycznie ten sam tel biorąc pod uwagę hardware i ma 1Gb ram więcej więc nie mogą się tłumaczyć brakiem pamięci. Trzeba czekać, nie może się to skończyć na kids mode 😉

  2. No i super! Jak jeszcze dostanie tryb oszczędzania zaawansowanego, to żyć nie umierać :> Jak myślicie… Note 3 dostanie jeszcze ten Ultra Power Saving Mode? Ja szczerze wątpię, bo S5 w końcu po części z tego słynie, ale mam wielką nadzieję 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj