Razem z Samsungiem Galaxy S5 wprowadzono kilka ciekawych i przydatnych funkcji, które mocno usprawniają nam pracę z tym smartfonem. Przede wszystkim ma tutaj na myśli szybki autofocus, tryb HDR, Ultra Power Saving Mode czy Download Booster. Pewne jest, że te opcje pojawią się w nadchodzącym Galaxy Note 4, ale mogą trafić też do obecnych topowych smartfonów w formie aktualizacji. Tak też się dzieje z Galaxy Note 3. 

Posiadacze takich smartfonów jak Galaxy S4 czy Galaxy Note 3 z niecierpliwością oczekują aktualizacji, która wprowadzi funkcje z najnowszego flagowca Samsunga. Myślę, że nie powinno to stanowić problemu, bo niektóre z nich to rozwiązania software’owe. Pytanie tylko, kiedy taka aktualizacja się pojawi. Odpowiedź na nie znają już zagraniczni użytkownicy, którzy nabyli Galaxy Note 3 w sieci T-Mobile.

Jak informuje serwis PhoneArena powołując się na zrzuty ekranu podesłane przez jednego z czytelników, operator sieci T-Mobile udostępnił małą aktualizację dla tabletofonu Samsunga, która wprowadza dwie nowe funkcje z Galaxy S5 – Przyspieszenie pobierania (Download Booster) i Tryb dla dzieci (Kids Mode). Pierwsza z nich łączy moc sieci Wi-Fi i LTE, by zapewnić maksymalną szybkość połączenia podczas pobierania plików większych niż 30 MB, a druga pozwala przygotować i zabezpieczyć telefon, gdy będą z niego korzystać dzieci.

[nggallery id=422]

Aktualizacja oznaczona jest numerem N900TUVUDNE6. Obecnie nie wiadomo nic na temat pozostałych zmian i terminu udostępnienia tej wersji w Polsce.

źródło: PhoneArena