O urządzeniu wiemy już chyba wszystko. Brakuje tylko, żeby pojawiły się filmy prezentujące urządzenie przed premierą. Rok 2014 to rok wycieków czy kontrolowanych publikacji i w ten własnie sposób Galaxt Tab S nie jest już dla nas zagadką. Pojawiły się kolejne zdjęcia prezentujące urządzenie, a te musimy przyznać wyglądają bardzo ciekawie.

Przypominaliśmy już ostatnio specyfikację urządzenia, ale dzisiaj warto wspomnieć o tym co pojawiło się na zdjęciach poniżej. Najbardziej interesuje nas grafika, na której pojawia się funkcja Multi-Window, a w jednym z okien widzimy telefon. Czyżby SideSync? Druga z grafik przedstawia dobrze znaną funkcję z serii PRO, czyli Remote PC. Dzięki temu możemy kontrolować nasz komputer niezależnie czy jest on pod kontrolą Windows’a czy Mac OS. Jak widzimy nie zabraknie w Galaxy Tab S czytnika linii papilarnych. Musimy przyznać, że grafika jak i wszystkie związane z Samsungiem Galaxy S5 są niefortunnie stworzone. Użytkownik może pomyśleć, że palec należy przeciągnąć po ekranie. Wspominaliśmy o tym wcześniej, że powinna znaleźć się tam strzałka sugerująca, że chodzi o przycisk.

[nggallery id=429]

Producent niewątpliwie chce podkreślić, że nowe koreańskie tablety są bardzo cienkie i lekkie. Faktycznie tak jest i to chyba jeden z największych plusów zaraz obok ekranu AMOLED. Tablet 10,5-calowy waży zaledwie 465 gramów i ma 6,6 milimetrów grubości. Aż trudno w to uwierzyć, patrząc na to, co udało się zmieścić w tej obudowie. Czekamy z niecierpliwością na konferencję!

źródło zdjęć i informacji: SamMobile