Wczoraj pisaliśmy o promocji, gdzie oryginalne sylikonowe etui do Samsunga Galaxy S4 można było nabyć za symboliczne 3 złote. Promocja szybko się skończyła, ale zawsze można znaleźć kolejne, w innych sklepach. Tym razem po mocno obniżonej cenie można zdobyć covery między innymi do Galaxy Note II czy 8-calowego tabletu Galaxy Note.

Wygląda na to, że po premierze Galaxy S5 i nowych tabletów oraz przed przyszłą prezentacją Galaxy Note 4 trwa wyprzedaż magazynowa akcesoriów do poprzednich generacji tych urządzeń trwa w najlepsze. W sumie to dobrze, bo posiadacze takich urządzeń jak Galaxy Note II, Galaxy S4 czy tabletów Galaxy Note 8.0 i Galaxy Note 10.1 mogą ze sporym upustem zakupić oryginalne etui, jeśli ich nie mają lub chcą wymienić te, które posiadają obecnie, bo na pewno po tak długim czasie od premiery zdążyły się zniszczyć.

W ofercie internetowej sklepu Sferis trwa wyprzedaż i wśród przedmiotów pojawiło się sporo akcesoriów do urządzeń Galaxy. Choć kolory etui są dosyć niestandardowe to warto się zastanowić nad zakupem, bo ceny jak najbardziej zachęcają. Przykładowo jest zielony Flip Cover do Galaxy S4 za 19 złotych, kolorowe Flip Covery do Galaxy Note II po 29 złotych czy różowe etui do 10,1-calowego tabletu Galaxy Note w cenie 49 złotych. W końcu idzie lato, więc kolorów nigdy za wiele.

Pełną ofertę można znaleźć pod tym linkiem lub w źródle.

źródło: Sferis