Wielokrotnie pisałem czego brakuje mi jeszcze w Gear 2 do pełnego szczęścia. Pewne rozwiązania można byłoby przenieść bezpośrednio z telefonu i cały czas czekam. Dziś gdy zobaczyłem aktualizację do mojego zegarka (XEO), a chwilę później informacje o uprawnieniach i dodanych funkcjach uśmiechnąłem się bardzo szeroko. Dlaczego?

Oczywiście zawsze przy takich aktualizacjach poprawiono wydajność urządzenia, ale dwie najważniejsza poprawka miała miejsce w S Health. To co jednak najbardziej istotne dodano Tryb blokowania. Tu niestety pojawia się małe „ale”. Nie działa on jak na telefonie. Nie możemy decydować jakie powiadomienia będą odrzucane, kiedy i w jakie dni tygodnia. Można permanentnie włączyć blokowanie połączeń i powiadomień oraz podczas monitorowania snu. Tego drugiego też nie możemy automatycznie włączyć czyli tryb blokowania wykastrowano z automatyzacji, która jest tutaj tak ważna.

Aktualizacja dla Gear 2
Aktualizacja dla Gear 2 / fot. galaktyczny.pl

 

Aktualizacja dla Gear 2
Aktualizacja dla Gear 2 / fot. galaktyczny.pl

 

Aktualizacja dla Gear 2
Aktualizacja dla Gear 2 / fot. galaktyczny.pl

No niestety aktualizacja nie wnosi nic nadzwyczajnego. Tryb blokowania nie jest do końca przemyślany. S Health działa do tej pory poprawnie więc mniejsze usprawnienia nie zmieniają nic w tym zakresie. Ciągle czekam na możliwość pisania na zegarku za pomocą klawiatury numerycznej. A Wy na co czekacie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj