Samsung organizuje cykliczne akcje promocyjne, o czym często informujemy Was na łamach galaktycznego. Wtedy też wybrane urządzenia jak smartfony, tablety, zegarki Gear czy nawet aparaty cyfrowe można kupić z kilkusetzłotowym rabatem. Wśród nich można często zauważyć 8,4-calowego Galaxy Tab PRO, gdzie cena zazwyczaj oscyluje w graniach od 1249 do 1299 złotych. Można trafić też na inne promocje, w którym tablet jest jeszcze tańszy.

Ciekawą ofertę można znaleźć w serwisie iBOOD, który specjalizuje się w jednodniowych promocjach. Na dzisiaj została przygotowana ta z tabletem Samsung Galaxy Tab PRO 8.4, którego można zdobyć za dokładnie 1074,95 złotych. Do tego dochodzi jeszcze koszt wysyłki (niecałe 30 złotych), chyba, że ktoś dysponuje specjalnym kodem na darmową przesyłkę. Tablet jest oczywiście fabrycznie nowy (nie jest to żadna wersja refurbished) i posiada 2-letnią gwarancję w serwisie producenta. Oferta dotyczy modelu z oznaczeniem SM-T320, czyli tego bez modemu LTE.

Cena jest całkiem atrakcyjna biorąc pod uwagę, że w najtańszej ofercie znalezionej w sieci tablet kosztuje około 1200 złotych plus ewentualny koszt wysyłki. Niekórych może jednak zniechęcić fakt, że wysyłka sprzętu rozpocznie się dopiero 18. lipca, czyli za trochę ponad tydzień. Jeśli ktoś chce zaoszczędzić około 100-150 złotych i nie śpieszy mu się z zakupem to może składać zamówienie, ale jeżeli chce dostać tablet od razu to zapewne zdecyduje się na dołożenie kwoty i zakup w jednym z lokalnych sklepów. Wszyscy zainteresowani muszą szybko podjąć decyzję, bo oferta ważna jest do końca dzisiejszego dnia lub do wyczerpania zapasów.

Galaxy Tab PRO 8.4 na iBOOD
Galaxy Tab PRO 8.4 na iBOOD / źródło: iBOOD

 

źródło: iBOOD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj