Różne rzeczy przytrafiają się naszym urządzeniom. Od zwykłych upadków głównie spowodowanych naszą nieuwagą po te bardziej spektakularne z mocnym pluskiem w toalecie. Urządzenia mobilne są mocno narażone na uszkodzenia i trzeba uważać, bo ich żywot nawet po jednym upadku może się skończyć. Ale nie z Galaxy S4 Active, który przeżył bliskie spotkanie z kosiarką.

Galaxy S4 Active to wzmocniona wersja ubiegłrocznego smartfonu Samsunga. Po dziś dzień jest wybierana przez użytkowników, którzy potrzebują nie tylko wydajnego i funkcjonalnego smartfonu, ale też odpornego na wodę i zanieczyszczenia. Active w porównaniu do Galaxy S4 spełnia normę IP67, posiada wzmocnioną obudowę i fizyczne przyciski pod ekranem. To sprawia, że jego konstrukcja jest trwalsza i w bezpośredniej konfrontacji to ten drugi w większości wypadków wyjdzie z mniejszymi obrażeniami.

Pewien właściciel Galaxy S4 Active zapewne natchniony słoneczną pogodą postanowił skosić przed domem to co o tej porze roku rośnie ze zdwojoną siłą. Wziął zatem kosiarkę, wsadził smartfon do kieszeni, a żeby praca przebiegała milej zaczął słuchać muzyki. W pewnym momencie telefon wypadł z kieszeni i miał bliskie spotkanie pierwszego stopnia z ostrzem kosiarki, a to jak wyglądał po, możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Najbardziej ucierpiała góra telefonu, ale mimo mocnego pęknięcia ekran działał, a muzyka nadal była odtwarzana. Tył wyszedł z tego wypadku niemal bez szwanku. Wszystko jednak zależy od konkretnej sytuacji, ale trzeba przyznać, że Active poradził sobie całkiem nieźle. Najważniejsze, że działa, można wykonać połączenie, a to w niebezpiecznych sytuacjach jest najważniejsze.

źródło: Reddit przez SamMobile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj