O tym, że Samsung lubi wypuszczać wiele wersji swoich telefonów wiemy nie od dziś. Właśnie południowokoreański producent zrobił kolejny krok w tej kwestii. Na indyjskiej stronie Zauba pojawił się dokument, z którego dowiadujemy się o tajemniczym modelu Samsunga o nazwie kodowej SCH-T362. Z niepotwierdzonych informacji wynika, że są to po prostu urządzenia „demo”, które będą testowane w Indiach w celach badawczo-rozwojowych. 

Samsung SCH-T362 jest prawdpodobnie przeznaczony dla jednego z operatorów komórkowych w USA, jak sugerują oferty na Zauba. Wśród informacji na stronie Zauba można dostrzec, że urządzenie mobilne ma zdeklarowaną wartość na 500 dolarów, co po dzisiejszym kursie daje nam około 1 520 złotych. Możemy więc przypuszczać, że będzie to smartfon ze średniej półki. Jest jednak jeszcze za wcześnie, aby spekulować jaka może być ostateczna cena.

zauba-t362

Niestety nie mamy żadnych innych informacji na temat specyfikacji, czy chociażby wyglądu tego urządzenia. Pozostaje nam więc czekać na więcej informacji odnośnie tego modelu. Może już niedługo Samsung SGH-T362 trafi do Federalnej Komisji Łączności, a to będzie znak, że Samsung ma większe plany co do tego modelu. Musimy jednak pamiętać o tym, że wspomniany model może również nie ujrzeć światła dziennego. A Wy co sądzicie o tym tajemniczym urządzeniu?

źródło: Zauba przez mysamsungphones

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj