Samsung zaprezentował nową ofertę sprzedażową! Teraz kupując Galaxy Tab’a S dostaniemy kilka bardzo ciekawych prezentów. Tablet jest jeszcze w przedsprzedaży, ale lada dzień będą realizowane pierwsze wysyłki. Sprawdźmy, co obok tabletu otrzymamy w zestawie. 

Do zakupionego tabletu z dopiskiem „S” dostaniemy subskrypcję usługi Deezer na 6 miesięcy za darmo. Dla mnie jako fana serwisów streamingowych byłaby to świetna sprawa, gdyby nie to, że nie lubię Deezera. Dla innych to będzie wielki powód do uśmiechu. Kolejnym prezentem są słuchawki, ale nie byle jakie. Nowe słuchawki nauszne Samsunga – Level On. Teraz się powtórzę – świetna sprawa. Nie wiem jeszcze jak te słuchawki grają, nie miałem okazji posłuchać, ale liczę, że będą co najmniej tak dobre jak ich odpowiedniki douszne.

Czy Samsung chce dodawaniem słuchawek do zestawu podwyższyć sprzedaż Galaxy Tab’a S? Na pewno tak, ale sądzę, że nie tyle te tablety potrzebują rozreklamowania co słuchawki, bo większość ludzi wydając na słuchawki powyżej 700 złotych woli kupić sprawdzony, dobry sprzęt.

Zaskoczyła mnie cena. Na początku myślałem, że to tylko „pseudo-przyjazna” oferta, ale nadal za urządzenie z zestawem promocyjnym zapłacimy tyle samo, co za samo urządzenie. Przykładowo płacąc 1599 złotych mamy 8,4-calowego Galaxy Tab S z Wi-Fi i słuchawki, których wartość jak wspomniałem sięga 700 złotych. Patrząc na sytuację z Galaxy S5, gdy tablet trafi do normalnej sprzedaży jego cena będzie zapewne taka sama jak teraz całego zestawu.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj