Na początku kwietnia miała miejsce światowa premiera tabletów Samsung Galaxy Tab 4. Wtedy Samsung pokazał trzy wersje tego tabletu różniące się między sobą głównie przekątną ekranu. Do tej pory w sklepach można było spotkać dwa skrajne modele, bo wersja 8-calowa z nieznanych przyczyn miała ograniczoną dostępność. Wreszcie ta sytuacja się normuje.

Amerykański operator  komórkowy AT&T rozpoczął dzisiaj internetową sprzedaż Galaxy Tab 4 z 8-calowym ekranem, a od 25. lipca będzie można kupić ten tablet w ich sklepach stacjonarnych. Tablet można zdobyć podpisując umowę na 20 miesięcy, wtedy kwota miesięcznego zobowiązania wynosi 18,50 dolarów. Jeśli abonent zdecyduje się nie podpisywać umowy z operatorem to jego portfel zrobi się chudszy o 369,99 dolarów. AT&T oferuje również Galaxy Tab 4 8.0 do 269,99 dolarów z umową na dwa lata. Co ciekawe, operator daje prezent w postaci 50 dolarów klientom, którzy zakupią Galaxy Tab 4 8.0 i smartfon Galaxy w tym samym czasie.  Promocja kończy się 11 września bieżącego roku.

O specyfikacji poszczególnych wersji tabletów możecie przeczytać w naszym poprzednim wpisie klikając tutaj. Przypomnę tylko, że Galaxy Tab 4 8.0 ma ekran TFT o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, a jednostka odpowiedzialna za napędzanie tabletu to Snapdragon 400 z czterema rdzeniami o taktowaniu 1,2 GHz, które są wspierane przez 1,5 GB pamięci RAM. Tablet ma ponadto aparat 3,2 Mpix, całkiem pojemną baterię 4450 mAh i działa pod kontrolą Androida 4.4 KitKat.

Miejmy nadzieję, że już niebawem 8-calowy Galaxy Tab 4 trafi do sprzedaży w Polsce. Kto czeka na ten model?

źródło: AT&T

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj