Samsung produkuje i zarazem testuje w tym samym czasie sporo nowych urządzeń, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego. Przy tak dużych ilościach niemożliwe jest, aby Samsung był wstanie zatrzymać wyciekające informacje odnośnie swoich przyszłych urządzeń w tajemnicy. Na stronie Zauba pojawiły się informacje o kilku nowych urządzeniach.

Wyciek dotyczy urządzeń o nazwie kodowej SM-T365, SM-T807V, SM-GT-V770 i SM-I304F. Na stronie Zauba został dostrzeżony nowy tablet Samsunga o numerze SM-T365, który według strony ma posiadać 8-calowy ekran. Wspomniany tablet pojawił się również na oficjalnej stronie Samsunga, co może oznaczać, że coś jest na rzeczy. Dzięki stronie Gfxbench, gdzie tablet też się ukazał, dowiadujemy się o prawdopodobnej specyfikacji. Obejmuje ona wspomniany 8-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Snapdragon 400, 1,5 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej.

Specyfikacja SM-T365
SPECYFIKACJA SM-T365 / ŹRÓDŁO: GFXBENCH

 

Według dalszych informacji od Zauba dowiadujemy się, że SM-T807V to tablet z 10,5-calowych wyświetlaczem, podobnie jak większy Galaxy Tab S. Tablet przeznaczony jest dla sieci Verizon i przeszedł pozytywnie kontrolę Federalnej Komisji Łączności (FCC). Sądzi się, że tablet SM-T807V może pojawić się u operatora w trzecim kwartale 2014 roku. O urządzeniu o nazwie kodowej SM-GT-V770 wiadomo najmniej. Takie urządzenie nie pojawiło się w dokumentach FCC, ale wiadomo, że jest przeznaczone na rynek Europejski.

Nowe urządzenia Samsunga

O ostatnim modelu o nazwie kodowej SM-I304F wiadomo nieco więcej. Słuchawka została wysłana do Indii do testów. Posiadać ma 6-calową przekątną ekranu oraz jeden slot na kartę SIM.

Nowe urządzenie Samsunga

źródło: Zauba, FCC, SammyToday