Samsung Galaxy Tab S to tablet wręcz idealny, który z pewnością zasługuje na mino „killera” innych tabletów na rynku. Głównie za sprawą niesamowitego wyświetlacza Super AMOLED. Najwyższej jakości ekran posiada oszałamiające kąty widzenia, bardzo dobrą widoczność w pełnym słońcu no i przede wszystkim kolory! Zaskakująco piękne kolory! Samsung wszystkie te cechy podkreśla w nowych reklamach. 

W najnowszymn tablecie zachwyca także bardzo wysoka rozdzielczość (2560 x 1600 pikseli), a słowa nawet te najlepsze z najlepszych nie mogą opisać piękna wyświetlanego obrazu. Tablet może być wykorzystywany niemal we wszystkich miejscach, nie zważając na jasność pomieszczenia czy padające promienie słoneczne. Co prawda cena wyświetlaczy Super AMOLED jest większa niż tych zwykłych, ciekłokrystalicznych lecz niedługo ma to się zmienić, o czym więcej dowiecie się tutaj.

W sieci oraz telewizji pojawiło się kilka reklam, które porównują wyświetlacze AMOLED z ekranami LCD i pokazują przewagę tego pierwszego. Jak można zauważyć, lepiej radzi sobie AMOLED, a kontrast i nasycenie kolorów jest tak duże, że będziemy widzieć więcej niż na innych wyświetlaczach. Jak najbardziej jestem za tym aby większość paneli była wykonana w tej innowacyjnej technologii.

Szeroki zakres kolorów

https://www.youtube.com/watch?v=yGj0f7Hz3v8

Współczynnik kontrastu

https://www.youtube.com/watch?v=sXNaRYMNprE

Optymalizacja ekranu

https://www.youtube.com/watch?v=Jc29eU9ls1I

A Wy co o nich sądzicie? Jeśli ktoś z Was używa tych dwóch typów ekranu niech da znać, który bardziej przypadł do gustu. Czekamy na Wasze komentarze.

źródło:9TO5Google  przez: SamMobile