Dawno nie pisaliśmy o promocji na produkty Samsunga. W każdej ofercie można znaleźć nawet kilkadziesiąt urządzeń, ale zawsze tak jest, że tylko kilka urządzeń jest w naprawdę dobrej cenie, w której rzeczywiście zakup jest opłacalny. Było tak w czerwcu, gdzie można było zakupić zegarek Gear Fit za 599 złotych. Teraz Samsung wkracza z kolejną ofertą promocyjną, gdzie nie zabrakło tzw. „wisienek”.

Najnowsza oferta pod hasłem „Okazje do potęgi 5” jest głównie skierowana do osób, które planują zakup najnowszego flagowca Samsunga. Wszystko za sprawą sporej obniżki ceny w porównaniu do kwoty, którą było dane nam zapłacić w dniu premiery czy przedsprzedaży. Galaxy S5 jest teraz do zdobycia za 2299 złotych, a ne niemal 3 tysiące jak jeszcze kilka miesięcy temu. Smartfon jest jeszcze dostępny w zestawie z Gear Fit, ale cena wówczas podskakuje do 2599 złotych.

W promocji można znaleźć też inne smartfony jak chociażby Galaxy S4 (1599 złotych) czy Galaxy Core LTE (599 złotych), ale także tablety, aparaty i co ciekawe, drukarki. Okazją rzeczywiście do potęgi piątej jest 8,4-calowy tablet Samsung Galaxy Tab PRO w wersji z Wi-Fi, bo jego cena aktualnie wynosi 1099 złotych. Można śmiało powiedzieć, że to najlepsza oferta tej promocji. W tej samej kwocie można zdobyć dużo słabszego Samsunga Galaxy Tab 4 10.1, więc porównując specyfikację obydwu tabletów, wybór jest oczywisty.

W ofercie pojawił się też nowy Galaxy S5 mini choć jego cena jest standardowa, taką jaką zadeklarował producent – 1699 złotych. Warto też zwrócić uwagę na 10,1-calowego Galaxy Tab 3, który jest w sprzedaży za 999 złotych razem z figurkarki Angry Birds GO! czy wzmocnioną edycję ubiegłorocznego flagowca Galaxy S4 Active, gdzie cena wynosi 1399 złotych.

„Okazje do potęgi 5” będą obowiązywać do 17. sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Promocja jest dostępna między innymi w Sferisie i X-Komie.

źródło: Sferis

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj