Samsung Galaxy S4 oraz S5 Active są wytrzymałymi wersjami flagowców Samsunga. Niedawno pisaliśmy o tym jak S4 Active przetrwał bliski kontakt z  kosiarką. Jak się okazuje się, że nie tylko wersje dla aktywnych mają dużą wytrzymałość. Tym razem prawdziwym bohaterem okazał się Samsung Galaxy Mega.

W ostatnim czasie postrzelono człowieka, a przyczyną konfliktu było nieporozumienie w sprawie zaginionego portfela. Właściciel chciał uporać się z problemem w „stylu Dzikiego Zachodu” i wystrzelił pocisk z pistoletu prosto w kierunku Tajwańczyka. Pocisk trafił dokładnie w kieszeń od koszuli mężczyzny. Na szczęście znajdował się tam Samsung Galaxy Mega 6.3, który jak się okazuje, pochłonął całą energię pocisku i go zatrzymał. Co prawda był on upakowany w etui lecz nie zmienia to faktu iż jest to wielki wyczyn smartfonu i zarazem ogromne szczęście poszkodowanego. W tej sytuacji z pewnością pomocna okazała się wielkość smartfonu, bo jak wiadomo Galaxy Mega 6.3 to taki niewielki tablet. Choć patrząc po zdjęciu, parę centymetrów wyżej i byłaby tragedia. To co, do specyfikacji tego urządzenia można śmiało dodać kuloodporność?

Samsung Galaxy Mega 6.3 / fot. 9to5google.com
Samsung Galaxy Mega 6.3 / fot. 9to5google.com

 

Może jakiś producent pokusi się o skonstruowanie inteligentnej kamizelki kuloodpornej składającej się że smartfonów? Tak tylko w ramach niecodziennych testów. Ciekawy jaki smartfon byłby najbardziej odporny? Problem tylko jakby pocisk trafił w baterię, bo na pewno bylibyśmy świadkami sporej ekspozji.

Co sądzicie o tej zaistniałej sytuacji? Myślicie, że Wasz smartfon by to wytrzymał? Podzielcie się opinią w komentarzach.

źródło: 9to5google przez PhoneArena

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj