Macie takie wrażnie, że zawsze jak ktoś mówi, że da Wam coś za połowę ceny to chce Was od razu zrobić w konia? Myślicie pewnie, że to jakaś podpucha, a gdzieś w krzakach czai się ukryta kamera. Wtedy w naszej głowie roi się sporo myśli, a nasz stan bardzo szybko przechodzi z podniecenia przez niedowierzanie, a nawet złość. W najnowszej promocji Samsunga nie ma się czego obawiać. To dzieje się naprawdę! Tak po prostu, najnowsze tablety z wyświetlaczem Super AMOLED – Galaxy Tab S 8.4 i Galaxy Tab S 10.5 – można kupić za połowę ceny!

Samsung często raczy nas cyklicznymi promocjami na swoje urządzenia, ale takiej obniżki cen jeszcze galaktyczny świat nie widział. Ja osobiście taką akcję widzę pierwszy raz i jestem „wstrząśnięty, nie zmieszany”. Tablety, które raptem półtora miesiąca temu zostały oficjalnie zaprezentowane za oceanem, a niedawno trafiły na sklepowe półki w Polsce teraz można kupić za połowę ich premierowej wartości. Jeśli po jednej stronie postawimy 7-calowego Galaxy Tab 3 z 3G, którego cena obecnie to około 700-750 złotych, a obok umieścimy Galaxy Tab S 8.4 za 799 złotych, to wybór jest oczywisty. Tak, nie ma tutaj żadnego błędu. Ceny najnowszych tabletów Samsunga rzeczywiście zostały obniżone i zaczynają się już od 799 złotych.

galaxy-tab-s-promo-50

Przez najbliższy weekend (tak, niektórzy piątek też do niego zaliczają), czyli od 8 do 10 sierpnia ceny wszystkich wersji tabletów z rodziny Galaxy Tab S zostały ścięte o połowę. Oferta dotyczy obydwu wersji kolorystycznych, czyli białej i brązowej. Póki co oferta promocyjna jest dostępna w sieci sklepów KomputronikVobis, Sferis i X-KOM ale zapewne w najbliższych godzinach do akcji dołączą inne. Jak tylko to się stanie, damy znać. A tymczasem podziwiajcie nowe ceny Galaxy Tab’ów S i rzecz jasna – zamawiajcie! Bo jak nie teraz, to kiedy?!

TabletNowa cena:Cena przed promocją:
Samsung Galaxy Tab S 8.4 Wi-Fi
SM-T700
799 złotych1599 złotych
Samsung Galaxy Tab S 8.4 LTE
SM-T705
999 złotych1999 złotych
Samsung Galaxy Tab S 10.5 Wi-Fi
SM-T800
949 złotych1899 złotych
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE
SM-T805
1149 złotych2299 złotych

Samsung pisząc kolokwialnie „pozamiatał” wszystkich. Nawet swoje poprzednie serie, bo warto zaznaczyć, że ceny flagowych tabletów w ciągu tych kilku dni będą niemal na poziomie cen… tabletów Galaxy Tab 3.

Pamiętajcie, że gorące, pierwsze wrażenia wprost z nowojorskiej premiery tabletów Galaxy Tab S możecie przeczytaj tutaj.

Aktualizacja:

Zainteresowanie promocją i tabletami Galaxy Tab S było tak dużo, że… całe zasoby magazynowe w większości sklepach zostały bardzo szybko opróżnione. O przedwczesnym zakończeniu akcji promocyjnej oficjalnie poinformował chociażby sklep X-KOM, który na oficjalnej stronie umieścił komunikat, że „promocja została zakończona ze względu na wykupienie wszystkich tabletów w obniżonych cenach.” Dodaje, że kilkaset sztuk tabletów sprzedało się w niecałe 3 godziny. Wiadomo też, że tablety są trudno dostępne w innych sklepach sieciowych, o czym informują użytkownicy. Nic więc dziwnego, tablety rozeszły się jak ciepłe bułeczki, bo w końcu nie zawsze sprzęt najwyższej klasy można kupić o połowę taniej.

źródło: Tabletowo