Początek tego tygodnia w kwestii ujawnionych informacji z pewnością należy do Samsunga. Dociera do nas dzisiaj sporo szczegółów na temat nowych urządzeń Samsunga, prawdopodobnych specyfikacji tych urządzeń, czy tego w jakich opakowaniach będą zapakowane przyszłe smartfony Koreańczyków. Dosłownie przed chwilą do sieci wyciekły zdjęcia Samsunga Galaxy Note 4.

Jak twierdzą redaktorzy z GSMArena, uzyskali oni zdjęcia o całkiem dobrej jakości, na których widnieje Samsung Galaxy Note 4. Jak zwykle są to tylko przecieki i niepotwierdzone informację, do których należy podchodzić z dystansem. Nie zmienia to faktu, że smartfon na zdjęciach jest bardzo podobny z przodu do Galaxy Note 3, a na grafikach widać rysik S-Pen, co może sugerować, że są to zdjęcia właśnie czwartej generacji Note’a. Widać także podobieństwo do Galaxy Alpha, głównie za sprawą metalowej i charakterystycznie wykonanej ramki.

Co istotne, wejście USB nie ma zaślepki, którą znamy z Galaxy S5, więc całkiem możliwe, że Samsung rozwiązał wodoodporność w nowym Note podobnie jak w Galaxy S5 mini, jeśli w ogóle Galaxy Note będzie posiadał IP58. Z pewnością będzie to microUSB 3.0, co widać po szerokości złącza. Boki urządzenia okala metalowa ramka, znana ze zdjęć z Galaxy Alpha, a klapka obudowy wygląda na coś w rodzaju skóry, ale jest bardziej chropowata niż w Note 3. Głośnik został umieszczony na dolnej krawędzi smartfona, co jest zdecydowanie lepszym (ale nie najlepszym) rozwiązaniem ulokowania tego elementu.

Uważam, że zdjęcia wyglądają dosyć wiarygodnie i tak faktycznie może wyglądać nadchodzący Samsung Galaxy Note 4. Mnie taki wygląd pasuje i z niecierpliwością czekam na Mobile UNPACKED 2014 EPISODE 2. Podoba się Wam taki design Galaxy Note 4?

Aktualizacja:

Redaktorzy PhoneArena nie są gorsi i też swoje zdjęcia Galaxy Note 4 mają. Można jednak zauważyć, że urządzenie posiada prostą ramkę, zapewne też aluminiową, a nie jak na powyższych zdjęciach z lekkim wybrzuszeniem w okolicy złącza ładowania. Co więcej, widać także jak prezentuje się odmieniony rysik S-Pen, który jest jeszcze bardziej prostokątny i prawdpodobnie też posiada metalowe elementy. Całość prezentuje się dobrze, choć wydaje mi się, zaokrąglenie krawędzi mogłoby być ciut większe.

źródło: PhoneArenaGSMArena

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj