Samsung nie byłby sobą gdyby sam nie podgrzał atmosfery przed premierą Galaxy Note 4. Mimo tego, że nie pojawiła się żadna oficjalna i konkretna wiadomość o premierze kolejnego Note’a to i tak było wiadomo, że ujrzymy go w Berlinie na IFA 2014. Poniekąd przyzwyczaiła nas do tego historia i czas prezentacji poprzednich wersji tabletofonu. Najnowsza zapowiedź dokładnie wskazuje co będzie się działo na początku września w stolicy Niemiec.

Do premiery Galaxy Note 4 zostały raptem dwa tygodnie, które dla fanów mobilnych technologii przeminą w mgnieniu oka. Na dzień dzisiejszy o następcy Galaxy Note 3 wiemy już całkiem sporo, a to wszystko za sprawą coraz to większej ilości przecieków. Choć nic jeszcze nie jest oficjalnie to znamy już niemal całą specyfikację i funkcje, które znajdziemy w Galaxy Note 4. Pojawiło się także kilka całkiem dobrej jakości zdjęć, na których było widoczne urządzenie z rysikiem. Zdjęcia były bardzo wiarygodne, ale zapewne przedstawiały testową wersje smartfonu, dodatkowo zabezpieczoną specjalną obudową (tzw. trumną). Według mnie to właśnie wygląd będzie największych zaskoczeniem w przypadku Note 4 i poznany go dopiero w dniu premiery. Z resztą podobnie było z Galaxy Note 3, który zaskoczył wszystkich skóropodobnym tworzyłem z tyłu.

Premiera Galaxy Note 4 na pewno odbędzie się 3. września w berlińskim Tempodromie, na dwa dni przed oficjalnym startem targów IFA 2014. Na to też wskazuje najnowsza zapowiedź, którą Samsung upublicznił w serwisie YouTube. Fakt faktem, że bohaterem filmu jest Galaxy Note 3, ale najważniejsze są ostatnie sekundy, gdzie pojawia się data premiery nowego Note’a jak również hasło „Ready to Note?”. Samsung przedstawia na filmie z jaką łatwością przychodzić nam odręcznie zapisywanie najważniejszych rzeczy, co też jest możliwe z Galaxy Note dzięki rysikowi S-Pen. Możemy się zatem domyślać, że Samsung jeszcze bardziej udoskonali rysik i wzbogaci oprogramowanie o nowe funkcje, żeby pisanie po ekranie było tak łatwe jak na kartce papieru.

Aktualizacja:

Samsung po raz kolejny zapowiada premierę Galaxy Note 4. Nowe wideo jest bardzo podobne do tego poprzedniego. Prezentuje możliwości i łatwość korzystania z rysika S-Pen, ale najważniejsza jest informacja na końcu filmu. Ponownie pojawia się tam data 3. września 2014, która wskazuje na premierę przyszłego Note’a. To jak, Ready to Note?

https://www.youtube.com/watch?v=txa2wUO6fvg

źródło: Samsung

8 KOMENTARZE

  1. Krzysiu zmien ten fragment „Premiera Galaxy Note 4 na pewno odbędzie się 3. sierpnia w berlińskim Tempodromie” Powino byc 3 Wrzesnia 😛

    Pozdrawiam,
    Michał

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj