Wchodząc do niektórych sklepów z elektroniką na pytanie „Czy dostanę rabat?” można niekiedy usłyszeć żartobliwą odpowiedź, że Rabat to stolica Maroko. Nie mniej, klient zawsze ma prawo trochę potargować się ze sprzedawcą, ale nigdy nie ma gwarancji, że takie negocjacje zakończą się powodzeniem, co często wynika z regulaminu danego sklepu. Łatwiej jest zatem czekać na obniżkę cen i rozpocząć polowanie w trakcie promocji. 

Zapewne pamiętacie promocję na tablety Galaxy Tab S przygotowaną przez firmę Samsung i sklepy partnerskie. Wówczas wszystkie modele i wersje najnowszych tabletów Galaxy można było zgarnąć o połowę taniej (i to dosłownie!). Jak wiadomo promocje szybko się kończą, a te naprawdę gorące znikają w mgnieniu oka. Podobnie było z tabletami Galaxy Tab S, które już w pierwszych godzinach sprzedały się w tysiącach sztuk. Grzechem byłoby nie kupić 8,4-calowego Galaxy Tab S za 799 złotych, prawda?

Tym razem mamy promocję na sporą ilość oryginalnych akcesorii do urządzeń Samsung. Oferta została przygotowana przez sklep Sferis, a w promocji znalazło się ponad 70 produktów w obniżowych cenach. Rabaty dotyczą głównie wybranych etui, futerałów czy bumper’ów dedykowanych do smartfonów i tabletów Galaxy, ale w ofercie można również znaleźć rysik do Galaxy Note 10.1 (2014 Edition), klawiatury Bluetooth czy folie na ekran. Warto także zwrócić uwagę na opaskę monitorującą naszą aktywność, której cena z 329 złotych spadła do 199 złotych czy oryginalną bezprzewodową myszkę Bluetooth ET-MP900, za którą zapłacimy 99 złotych. Pełną ofertę możecie znaleźć tutaj.

Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i jak dobrze poszuka, to trafi na przydatny gadżet w korzystnej cenie. Zainteresowani muszą jednak przyspieszyć, bo oferta jest ważna do końca sierpnia lub do wyczerpania zapasów.

źródło: Sferis