Jak już z pewnością wiecie Samsung zaprezentował swój nowy smartwatch o nazwie Gear S. Zegarek może wykonywać i odbierać połączenia bez potrzeby łączenia się ze smartfonem, bo ma wbudowany slot na kartę SIM. Więcej na temat nowego zegarka od Samsunga przeczytacie w naszym odrębnym wpisie klikając tutaj. Oprócz wspomnianego zegarka, Samsung zaprezentował także słuchawki, które można podłączyć do Gear S lub smartfona.

Samsung Gear Circle, bo o nich mowa, wykorzystuje połączenie Bluetooth 3.0, aby połączyć się ze smartfonem lub zegarkiem Gear S i obsługuje wszystkie standardowe profile Bluetooth i dodatkowo apt-X dla poprawy jakości dźwięku, pod warunkiem, że urządzenie też posiada tą funkcję. Gdy słuchawki Gear Circle podłączy się do smartfona będziemy mogli słuchać muzykę, a jeśli do zegarka Gear S to będziemy mogli wykonywać i odbierać połączenia. Duet Gear S i Gear Circle na pewno się sprawdzi w codziennym użytkowaniu, ponieważ teraz użytkownicy nie będą się krępować, że ludzie w około będą słyszeć naszego rozmówcę w głośniku Gear S. Wystarczy odebrać połączenie za pomocą słuchawek.

W słuchawkach zamontowano baterię o pojemności 180 mAh i jak zapewnia producent mają działać bez przerwy przez 9 godzin, gdy będziemy słuchać muzykę, 11 godzin podczas rozmów, natomiast w trybie czuwania do 300 godzin. Ładowanie baterii będzie możliwe dzięki portowi micro USB.

Specyfikacja Samsunga Gear Circle
Specyfikacja Samsunga Gear Circle / źródło: Samsung

 

Słuchawki Samsung Gear Circle w sprzedaży na całym świecie pojawią się w październiku i tak samo jak nie została podana cena w przypadku Gear S to i w tym przypadku nie została ujawniona cena jaką przyjdzie nam zapłacić za to akcesorium. Słuchawki pojawią się też na targach IFA 2014 w Berlinie i mamy nadzieję, że będziemy mogli je zobaczyć i dotknąć, a Wam przedstawić pierwsze wrażenia.

Co sądzicie o Samsungu Gear Circle?

źródło: Samsung

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj