Wczorajszy film jednego z holenderskich serwisów z rzekomym Galaxy Note 4 nie zrobił na mnie żadnego wrażenia. W gruncie rzeczy było to kilka sekund bezmyślnego pukania w ekran urządzenia, które być może było przyszłym tabletofonem Samsunga, ale umieszczonym w specjalnej obudowie, maskującej finalny wygląd.  Obok mogliśmy zobaczyć rysik, który wygląda niemal identycznie co ten w Galaxy Note 3, ale z metalowym przyciskiem. Dzisiaj jest zupełnie inaczej, a to wszystko za sprawą jednej grafiki.

Do premiery Galaxy Note 4 zostało już tylko 5 dni i nie wykluczone, że podobnych materiałów jak wspomniany przed chwilą film czy zdjęcie z tego wpisu będzie więcej. Wyciek takich materiałów jest normalną koleją rzeczy, ale tak naprawdę ma dwie strony medalu. Z jednej producent stara się zachować wszystko w tajemnicy, by oficjalny wygląd nowego urządzenia był zaprezentowany dopiero w dniu premiery. Samsung z pewnością walczy z takimi praktykami, a opublikowanie jakby nie patrzeć tajnych informacji czy zdjęć niesie za sobą spore konsekwencje. Z drugiej jednak strony, takie zdjęcia jak to z dzisiaj bardzo mocno nakręcają atmosferę wokół najnowszego tabletofonu, skupiając uwagę mediów i wszystkich zainteresowanych.

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwsze zdjęcie prasowe Galaxy Note 4. Choć nieoficjalne to prawdopodobnie na grafice znajduje się przyszły tabletofon Samsunga, bo urządzenie jest bardzo podobne do tego, które pojawiło się na zdjęciach kilkanaście dni temu. Urządzenie z przodu jest bardzo podobne do Galaxy Note 3, ale można dostrzec bardziej prostokątny kształt, zarówno obudowy jak i samego przycisku Home. Jest niemal pewne, że Galaxy Note 4 będzie posiadał metalową ramkę i korpus (podobnie jak Galaxy Alpha), czego można się dopatrzyć na poniższej grafice. Warto jeszcze zwrócić uwagę na tapetę, gdzie wyraźnie została uwieczniona data premiery nowego Note’a – środa, trzeci dzień września.

Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 4 / fot. AndroidAuthority

 

Przypomnimy, że Galaxy Note 4 ma zostać wyposażony w 5,7-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, ośmiordzeniowy układ Exynos 5433, 3 GB pamięci RAM i 16-megapikselowy aparat z możliwością rejestracji materiałów w 4K i optyczną stabilizacją obrazu. Smartfon będzie działał pod kontrolą Androida 4.4.4 KitKat. Więcej o przyszłym tabletofonie możecie dowiedzieć się w naszym obszernym podsumowaniu. Wszystkie pozostałe wpisy z Galaxy Note 4 znajdziecie tutaj.

źródło zdjęcia: AndroidAuthority

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj