Pewnie już nie możecie doczekać się gali UNPACKED 2014 i oficjalnej prezentacji Galaxy Note 4. Tak się składa, że my też. Nic dziwnego, bo najnowszy tabletofon od koreańskiego producenta zapowiada się świetnie. Jak pokazują plotki, urządzenie zostanie wyposażone w najlepsze podzespoły na rynku i masę nowych funkcji, a do tego podobno będzie posiadało metalową ramkę. Samsung udostępnił kolejny zwiastun zapowiadający przyszłego Note’a.

Samsung od kilku dni udostępnia krótkie materiały filmowe, które podsycają atmosferę przed premierą Galaxy Note 4. Choć w filmach nie ma ani słowa o specyfikacji czy wyglądzie najnowszego przedstawiciela serii Note, to wiemy jedno – jego premiera odbędzie się 3. września tuż przed targami IFA 2014. O tym producent wspomina na końcu każdej zapowiedzi i pyta, czy jesteśmy przygotowani na premierę. Dzisiaj pojawiła się kolejna zapowiedź, ale w nieco innym stylu. Jest dynamiczna, a wszystko dzieje się pod hasłem „Ready, Set, Go”.

Specyfikacja Galaxy Note 4 oparta na dotychczasowych informacjach, które pojawiły się w sieci wygląda imponująco. Wrażenie z pewnością będzie robił 5,7-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości QHD, najnowszy układ Samsung Exynos 5433 z łącznie ośmioma rdzeniami, 3 GB pamięci RAM i 32GB pamięci wewnętrznej na system i dane użytkownika. Będzie też 16-megapikselowy i najnowszy Android 4.4.4 KitKat. Całe podsumowanie możecie przeczytać w tym wpisie.

źródło: Samsung