Samsung jest znany z tego, że przekomarza się z firmą Apple w swoich reklamach. Ostatnio mogliśmy to zobaczyć w reklamie, która wskazywała minusy baterii w iPhone’ach i przedrzeźniała użytkowników, przytwierdzonych do gniazdek sieciowych. Moim zdaniem reklama bardzo kreatywna i z poczuciem humoru. Ale na tym Samsung nie zamierza zaprzestać, ponieważ daje nam kolejne filmy, które pokazują korzyści urządzeń Samsung względem tych od Apple.

Wczoraj w serwisie YouTube na koncie Samsung Mobile, Koreańczycy opublikowali sześć krótkich filmów, które naśmiewają się z Apple. Nowa Kampania nosi nazwę „Nie trzeba być geniuszem” i jest dość zabawna. Na filmie widać dwóch pracowników, którzy wyśmiewają rywali i promują Galaxy Note 4. Na pierwszym wideo Samsung nabija się z niedziałającego live streama, gdzie jeden z pracowników „geniuszy” pyta drugiego: „Pracujesz w technologii i nie możesz sobie z tym poradzić?”. Każdy pytał o to samo Apple podczas wtorkowej konferencji. Jak dla mnie 1:0 dla Samsunga.

Na drugim filmie ci sami pracownicy „geniusze” czekają na zapowiedź iPhone’a z większym ekranem. Jak widzimy, po ogłoszeniu rozmiaru ekranu pracownicy zaczynają się mocno cieszyć… po czym uświadamiają sobie, że już taka wielkość jest od dawna na rynku. Oczywiście chodzi o Samsunga Galaxy Note 4.

http://youtu.be/yUnlnopG_Xs?list=PLhpbZcOKxtO3s_Glvws-zZ4ruGiMcE2Of

Pozostałe filmy skupiają się na zegarku Apple Watch, rysiku S Pen, Multi Window i żywotność baterii. Próbkę humoru macie powyżej, ale wszystkie filmy możecie obejrzeć na kanale Samsung Mobile w serwisie YouTube. Wystarczy przejść do tej playlisty.

 

źródło: Samsung Mobile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj