Od kilku dni Samsung Galaxy Note 4 jest już dostępny na rodzimym rynku, więc Koreańczycy mogą już cieszyć się z najnowszego tabletofonu. A cieszą się do tego stopnia, że wszystkie sztuki czwartego Note’a już zostały wyprzedane. W sieci pojawiła się grafika, która wskazuje na daty premiery Galaxy Note 4 w poszczególnych częściach świata. Kiedy w takim razie smartfonu możemy spodziewać się w Polsce?

W ubiegłą środę w ramach Godziny z Rzecznikiem firmy Samsung Polska otrzymaliśmy informację, że Galaxy Note 4 zadebiutuje na naszym rynku pod koniec października, a dokładniej rzecz ujmując w okolicach 25. października. Razem z nim ma pojawić się także najnowszy smartwatch Samsung Gear S i obydwa urządzenia, właśnie pod koniec przyszłego miesiąca mają zagościć na sklepowych półkach. Oficjalna cena  nowych urządzeń nie jest jeszcze znana, ale zapewne zostanie ujawniona w ciągu najbliższych dni. Wszystko jednak wskazuje na to, że Galaxy Note 4 będzie w identycznej cenie co Galaxy Note 3 – 2999 złotych, a Gear S będzie trochę droższy od Gear 2 w dniu premiery.

Tymczasem, Samsung Mobile na Facebooku opublikował całkiem ciekawą grafikę, na której znajdują się daty wprowadzenia Galaxy Note 4 do sprzedaży w różnych krajach na świecie. Jeśli mnie wzrok nie myli to różowym kolorem została zaznaczona także Polska, co oznacza, że Galaxy Note 4 zawita do nas w piątek, 24. października. Trzeba zatem jeszcze uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać akcji z ofertami przedsprzedażowymi, bo być może Galaxy Note 4 pojawi się w nich z jakimś atrakcyjnym dodatkiem. Z jednej strony cieszy fakt, że najnowszy Note do nas się zbliża, ale z drugiej strony smuci sytuacja, że musimy na niego czekać niemal dwa razy dłużej niż na poprzednika.

Galaxy Note 4 - data premiery
Galaxy Note 4 – data premiery / fot. Samsung

 

źródło: Samsung Mobile
Dzięki Sebastian za info!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj