W tym roku koreański producent zdecydowal sie na krok, którego oczekiwali klienci od wielu lat. Powrót do aluminiowych smartfonów od czasów Wave przyjęto z entuzjazmem. Co prawda dopiero Galaxy Alpha trafiła do sprzedaży, ale lada moment zobaczymy Samsunga Galaxy Note 4. Niestety nie jest tak różowo, a Samsung postanowił dawkowanie nam emocje. Oba urządzenia posiadają tylko aluminiowe ramki, ale już nie długo może zmienić się wiele również w tej kwestii.

Samsung Galaxy A to nowa seria smartfonów. Ciężko powiedzieć  co będzie reprezentować nowa rodzina urządzeń, ale niewątpliwie jest to ciekawa propozycja. Udało nam się dowiedzieć w jakich wersjach kolorystycznych pojawi się nowy smartfon i że nie będzie to smartfon identyczny jak Galaxy Alpha czy Note 4. Prezentowane urządzenie nie będzie posiadało tylko aluminiowej ramki. Zdjęcia, które widzieliśmy wcześniej jednoznacznie potwierdzają ze zarówno karty SIM (dual) oraz microSD będą montowane w urządzeniu z boku urządzenia na specjalnych tackach. Pokrywa się to z naszymi informacjami o obudowie całkowicie wykonanej z aluminium oraz braku wymiennej klapki. Wspomniałem o kolorach, a z tego co nam wiadomo ma być ich aż sześć – czarny, biały, srebrny, złoty, niebieski i różowy.

Nie mamy jeszcze informacji kiedy Samsung zaprezentuje nowe urządzenia, czy będzie towarzyszył temu jakiś większy event i kiedy finalnie trafią do sprzedaży, ale cieszy fakt pojawienia się nowych, naprawdę aluminiowych urządzeń. Można również zauważyć, że zmienia się oznaczenie smartfonów i będzie ono zdecydowanie łatwiejsze do odkodowania (zapamiętania). Urządzenia takie jak Galaxy A7, Galaxy A5 i Galaxy A3 w prosty sposób będzie można od siebie odróżnić i podzielić na dane segmenty rynku.

źródło: własne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj