Ostatnio w sieci pojawiło się mnóstwo zdjęć, memów i filmów nabijających się z iPhone’a 6. Spowodowane jest to tym, że najnowsze urządzenia Apple z łatwością się wyginają. To zjawisko w sieci dostało nawet swoją nazwę – #BendGate. Szansy z pośmiania się trochę z Apple postanowił także wykorzystać Samsung (także Polski oddział), co mogliśmy zobaczyć na kilku zdjęciach umieszczonych w sieciach społecznościowych. Ale Koreańczycy postanowili pójść za ciosem i stworzyli film, na którym pokazują jak wytrzymały jest ich najnowszy tabletofon – Samsung Galaxy Note 4.

W ostatni weekend co prawda pisaliśmy już o testach wytrzymałościowych jakim poddany został chociażby Galaxy Note 3 i iPhone 6 Plus, ale teraz możemy zobaczyć jak wytrzymały jest Galaxy Note 4. Wczoraj na kanale SamsungTomorrow w serwisie YouTube Samsung opublikował film prezentujący wytrzymałość Galaxy Note 4. Wideo przedstawia test trzypunktowego wyginania i test masy ludzkiej jakim poddany został tabletofon od Koreańczyków, aby pokazać, że Galaxy Note 4 nie jest podatny na zginanie lub na trwałe odkształcenia.

W pierwszej kolejności film wyjaśnia nam kilka kwestii, a mianowicie uświadamia nas, że nasze biodra są silne i gdy zostawimy takie rzeczy jak portfel, kartę kredytową, smartfon (oczywiście chodzi tutaj o iPhone’a 6) w tylnej kieszeni na dłuższy czas to mogą się wygiąć. Ale jak zapewnia nas południowokoreański producent nie dotyczy to oczywiście Galaxy Note 4, który jest wytrzymały na tego typu działania.

W drugiej części filmu Samsung przechodzi już do samego sedna sprawy i pokazuje testy nacisku i wyginania jakim poddany został ich najnowszy tabletofon. W obu testach Galaxy Note 4 się wygina i co ważne, powraca do swojego pierwotnego kształtu bez żadnych uszkodzeń. Najprawdopodobniej wytrzymałość następcy Galaxy Note 3 zawdzięczamy dzięki metalowej ramce, która trzyma i wzmacnia całą strukturę urządzenia. Możemy więc śmiało powiedzieć, że dzięki metalowej ramce Galaxy Note 4 prezentuję się nie tylko pięknie, ale też jest bardziej wytrzymały.

Samsung Galaxy Note 4 w sprzedaży w Polsce ma być prawdopodobnie dostępny w okolicach 24-25. października, ale całkiem możliwe, że Polski oddział Samsunga rozpocznie sprzedaż już 10. października o czym informował Was ostatnio Robert.

Zachęciły Was takie testy od Samsunga do zakupu Galaxy Note 4, czy jest to dla Was tylko taka ciekawostka?

źródło: SamsungTomorrow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj