Chyba wszyscy, którzy czekają na Samsung Galaxy Note 4 mają podobnie. Kiedy, czy już i za ile? Na ostatnie pytanie nie jesteśmy wstanie odpowiedzieć, ale o terminach już informowaliśmy. Sklepy nie dostały oficjalnej informacji kiedy rusza cała akcja, ale wszyscy możemy już zapisać się na przedsprzedaż. Tylko co w tej przedsprzedaży?

Ciągle walczymy o to, żeby dowiedzieć się co Samsung dorzuci do Galaxy Note 4 w przedsprzedaży. Ta informacja jest jakaś super tajna, bo wiele naszych źródeł milczy i nie chce zdradzić, co znajdziemy obok najnowszego Note’a. Mamy nadzieję, że do 10. października, kiedy planowo ma ruszyć przedsprzedaż dowiemy się i damy Wam znać. Musicie pamiętać o tym, że oferta zakupu czy zapisu na listę przed oficjalną sprzedażą wiąże się z bliżej nieznanymi dodatkami.

Ten temat już poruszaliśmy, ale jeżeli jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem to takie sklepy jak Sferis, X-KOM czy Euro przygotowały już specjalne strony, gdzie możecie się zapisać na przedsprzedaż, dzięki czemu o specjalnej ofercie dowiecie się w pierwszej kolejności ze swojej skrzynki mailowej. Aktualnie ze stron nie dowiemy się jednak niczego specjalnego, prócz tego co wiemy, ale faktycznie sklepy przygotowują się na rozpoczęcie sprzedaży najnowszego Note. Sugerujemy osobom, które rzeczywiście są zainteresowane, aby myślały o wyborze oferty przedsprzedaży, gdyż jest ona limitowana. To oczywiście trochę gra w ciemno, bo nie znamy ceny i dodatku do Galaxy Note 4, ale pomijając to przy założeniu ceny na poziomie 3000 złotych znajdą się osoby zdecydowane. A Ty jesteś gotowy na Galaxy Note 4?

źródło: Sferis, X-KOM, Euro