Ustawiacie się już w kolejce za Samsungiem Galaxy Note 4? Na chwilę obecną znamy już jego oficjalną cenę na polskim rynku, wiemy kiedy trafi w ręce pierwszych klientów, ale nadal zagadką jest to, czy korzystając z przedsprzedaży otrzymamy coś więcej niż tylko sam telefon. W sumie, jeśli ktoś decyduje się na taki krok musi dostać coś więcej niż osoby, które zakupią urządzenie trochę później. Jak będzie tym razem w przypadku czwartej generacji Note’a?

Samsung przyzwyczaił nas już do tego, że przedsprzedaż była czymś wyjątkowym, gdzie do typowych urządzeń były dorzucane różne dodatki. Jak dobrze pamiętacie, razem z tabletami Galaxy Tab S były to słuchawki Level On, a do takich smartfonów jak Galaxy S5, Galaxy S5 mini czy Galaxy Alpha otrzymaliśmy jeden ze smartwachów Gear. Jak jeszcze bardziej przeniesiemy się myślami w przeszłość to przypomnimy sobie, że razem z Galaxy Note 3 było oferowane etui S View Cover, które w porównaniu do tegorocznych gadżetów wypadało raczej marnie. Pewnie wielu z Was zastanawia się jak ta sytuacja będzie wyglądać w przypadku Galaxy Note 4. Właśnie pojawiły się  informacje, które mogą nas w pewnym sensie naprowadzić.

Samsung jeszcze nie poinformował nas o dodatku jaki otrzymamy z najnowszym Note. Co więcej, plotki pochodzące od osób pracujących w salonach Brand Store wskazują, że Galaxy Note 4 będzie sprzedawany bez żadnego gratisu w regularnej cenie, co może trochę smucić. Nie mniej wygląda na to, że wszystko będzie zależeć od sklepów, które we własnym zakresie przygotują oferty przedsprzedażowe dla swoich klientów. Przynajmniej na takie poszlaki wskazuje informacja na stronie sklepu X-KOM.

Samsung Galaxy Note 4 - Przedsprzedaż
Samsung Galaxy Note 4 – Przedsprzedaż / fot. X-KOM

 

Jak można zauważyć, każdy kto zdecyduje się na wcześniejszą rezerwację razem z Galaxy Note 4 otrzyma „zestaw akcesoriów”. Obecnie nie wiadomo co to będzie, ale raczej nie ma co liczyć na zegarek Gear, słuchawki czy głośnik Level Box mini. Co to zatem może być? Zakładam, że niemal pewnym dodatkiem będzie etui S View Cover lub nawet nowe etui LED Flip Walet, na którym będą wyświetlać się przeróżne powodzenia i informacje systemowe. Skoro ma być to zestaw akcesoriów to bardzo możliwe, że będzie też karta pamięci o pojemności 16 lub 32 GB. Wszystkiego jednak dowiemy się już niebawem, jak tylko smartfon trafi do oferty sklepów. A Wy na co liczycie?

źródło: X-KOM