Dobra passa Samsunga trwa w najlepsze. Dowodem na to jest chociażby otwarcie kolejnego, już ósmego w Polsce, firmowego sklepu Samsung Brand Store. Po otwarciu sklepu Brand Store w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Katowicach (tutaj dwa sklepy) oraz Gdańsku przyszła pora na kolejne miasto. Tym razem powody do radości będą mieli mieszkańcy Białegostoku i okolic, bo właśnie to miasto Samsung Polska postanowił teraz wyróżnić.

Za pośrednictwem serwisu społecznościowego Twitter, Samsung Polska na swoim kanale poinformował, że już w tym tygodniu, a dokładniej w piątek 17. października w Białymstoku zostanie otworzony kolejny Samsung Brand Store. Wydarzenie rozpocznie się o 17.00 w Atrium Biała.

Z pewnością osoby które zdecydują się przyjść na otwarcie będą miały okazję zobaczyć i dotknąć najbardziej wyczekiwany smartfon tego roku – Samsung Galaxy Note 4, co widać z resztą na zdjęciu powyżej. Z pewnością będą też urządzenia takie jak Galaxy Alpha, tablety Galaxy Tab S, słuchawki Level On, Level Over i wiele innych, począwszy od akcesoriów, laptopów kończąc na telewizorach.

Przy ostatnich otwarciach sklepów Brand Store, Samsung przygotował promocję dla osób, które zdecydowały się zakupić podczas tej imprezy konkretne urządzenie, więc jest duże prawdopodobieństwo, że i w tym przypadku tak będzie. Na tą chwilę niestety nie wiemy jaka może to być promocja, ale jeśli takowa się pojawi to zaktualizujemy ten wpis i Was o tym poinformujemy.

To co? Kto jest z Białegostoku i zamierza odwiedzić Samsung Brand Store? Czekamy na Wasze wrażenia z tej imprezy!

Aktualizacja:

Już od godziny 9.00 w CH Atrium Biała na wszystkich odwiedzających będzie czekać strefa Samsung Galaxy Note 4 SHOWROOM, gdzie będą przygotowane specjalne atrakcje. Najbardziej aktywni testerzy będą mieć szanse otrzymać kupony, upoważniające do odbioru interesujących upominków w Brand Store, którego oficjalne otwarcie odbędzie się o godzinie 17.00.

Sklep firmowy Samsung znajduje się w CH Atrium Biała, przy ul. Czesława Miłosza 2 w Białymstoku. Sklep od poniedziałku do soboty jest otwarty od 09:00 do 21:00, a w niedzielę w godzinach 10:00-20:00.

źródło: SamsungPolska