Niespełna 2 tygodnie temu informowałem o nieoficjalnych cenach Gear Circle jakie udało mi się dowiedzieć. Dziś pojawiła się oficjalna cena, którą podał jeden z pracowników Samsung Electronics Polska na Twitterze. Jest taniej niż przypuszczałem, ale niestety nadal drogo.

Więcej informacji o bezprzewodowych słuchawkach Gear Circle znajdziecie tutaj, ale chciałbym zdementować pewne plotki związane z tym właśnie urządzeniem. Oczywiście Circle są przeznaczone głównie dla osób, które aktywnie spędzają czas. To wszystko dzięki specjalnie regulowanej podpórce na szyję w kilku rozmiarach. Mam nadzieję, że już niedługo będę miał okazję dokładnie to przetestować i wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Niestety, ale w sieci krąży nieprawdziwa informacja, że Gear Circle to jedyne słuchawki bezprzewodowe, które współpracują z Gear S. Zarówno LEVEL OVER jak i słuchawką bluetooth, przynajmniej tą dedykowaną do Samsunga Galaxy S5, o której pisałem tutaj. Cena słuchawek została ustalona na 449 zł czyli ok 50 zł mniej niż informowałem. Póki co będą one dostępne jedynie w sklepach Brand Store i serdecznie zapraszam Wam do zapoznania się z tym sprzętem w sklepach Samsunga.

Postaram się jak najszybciej uzyskać urządzenie do testów, a Wy tymczasem śmiało zadawajcie pytanie co byście dokładnie chcieli wiedzieć o Gear Circle Zainteresowani? Uważacie to za lepsze rozwiązanie niż typowe słuchawki?