Niespełna 2 tygodnie temu informowałem o nieoficjalnych cenach Gear Circle jakie udało mi się dowiedzieć. Dziś pojawiła się oficjalna cena, którą podał jeden z pracowników Samsung Electronics Polska na Twitterze. Jest taniej niż przypuszczałem, ale niestety nadal drogo.

Więcej informacji o bezprzewodowych słuchawkach Gear Circle znajdziecie tutaj, ale chciałbym zdementować pewne plotki związane z tym właśnie urządzeniem. Oczywiście Circle są przeznaczone głównie dla osób, które aktywnie spędzają czas. To wszystko dzięki specjalnie regulowanej podpórce na szyję w kilku rozmiarach. Mam nadzieję, że już niedługo będę miał okazję dokładnie to przetestować i wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Niestety, ale w sieci krąży nieprawdziwa informacja, że Gear Circle to jedyne słuchawki bezprzewodowe, które współpracują z Gear S. Zarówno LEVEL OVER jak i słuchawką bluetooth, przynajmniej tą dedykowaną do Samsunga Galaxy S5, o której pisałem tutaj. Cena słuchawek została ustalona na 449 zł czyli ok 50 zł mniej niż informowałem. Póki co będą one dostępne jedynie w sklepach Brand Store i serdecznie zapraszam Wam do zapoznania się z tym sprzętem w sklepach Samsunga.

Postaram się jak najszybciej uzyskać urządzenie do testów, a Wy tymczasem śmiało zadawajcie pytanie co byście dokładnie chcieli wiedzieć o Gear Circle Zainteresowani? Uważacie to za lepsze rozwiązanie niż typowe słuchawki?

6 KOMENTARZE

  1. Koszmarnie jak dla mnie to wygląda, jakieś dwa sople zwisające z uszu. Odpada.
    Chociaż ostatnio zauważyłem, że za nic nie można kupić u Samsunga słuchawek bluetootha stereo do 200 zł.
    Oczywiście mówię o tych do usznych, małych. Kiedyś były teraz to tylko wielgaśne za jeszcze większą kasę.
    Swego czasu próbowałem pytać Samsunga o takie słuchawki na rynku polskim, ale głucho.
    Może ktoś zna ?

  2. Obejrzałem to dość dokładnie w Berlinie i absolutne maksimum, jakie bym za nie zapłacił to 200zł. Tylko nawet na siłę nie wyobrażam sobie zastosowania dla tego wynalazku. Z zatrzaśniętym magnesem wygląda się jak więzień przyszłości na przepustce z elektrycznym pastuchem na szyi. Z odpiętym i słuchawkami w uszach, przy każdym gwałtowniejszym ruchu (a sportowcy tych wykonują zdecydowanie więcej niż spokojnych), można liczyć na obicie karku połączone z wyrwaniem przetworników z uszu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj