Pamiętacie smartfony, które miały 3,5 cala? Kilka lat temu to były ogromne urządzenia i już wtedy naklejanie folii na wyświetlacz było rozsądnym podejściem. Dziś, 2 calowy zegarek okazuje się faktem, a co Nas czeka w przyszłości? Czy Gear S ma faktycznie tak duży ekran, że warto go chronić dodatkowo folią?

Każdy z Nas w inny sposób dba o swoje urządzenie. Inaczej je też zabezpiecza na wypadek upadku na ziemię czy zarysowania ekranu przez to co mamy w torbie czy kieszeni. Wielu mówi, że nie ma idealnego sposobu, żeby przez cały okres użytkowania urządzenia cieszyć się jego idealnym stanem. Chociaż należę do osób, które bardzo dbają o swój smartfon, zegarek czy tablet zdarzyło mi się nie raz przypadkowo pociągnąć za kabel od ładowania.. i tragedia gotowa. Po kilku latach wiernej i prawdziwej miłości do wsuwek próbowałem czegoś innego. Casy, covery nie są jednak dla mnie. Uwielbiam jak urządzenie wygląda tak jak zaprojektował je producent. Warto jednak pomyśleć o zabezpieczeniu ekranu zarówno smartfona jak i właśnie zegarka. Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić folię od firmy 3mk dla najnowszego zegarka od koreańskiego producenta.

Folia, którą chciałbym Wam przedstawić to dokładnie Solid Flexible na Gear S. Nigdy nie byłem mistrzem w zakładaniu folii, więc i tym razem nie popisałem się swoimi zdolnościami. Folie od 3mk są bardzo łatwe w nakładaniu i bardzo wytrzymałe. Warto pamiętać o tym o czym ja zapomniałem, czyli o listku Fix Dust do usuwania zabrudzeń, które znalazły się pod naklejoną folie. Dodatkowo bez problemu wytrzymuje ona kontakt z wodą i nie odklei się nawet po obfitym opłukaniu pod kranem. Folia jest bardzo dopasowana i faktycznie, gdyby nie drobne błędy, które popełniłem przy nakładaniu byłaby praktycznie niewidoczna. Istotnym aspektem jest również fakt, że folia nie zniekształca obrazu prezentowanego na ekranie o co najbardziej się bałem. Zobaczymy jak będzie się sprawować przez najbliższe dni i tygodnie, a jeśli macie jakieś dodatkowe pytania postaram się odpowiedzieć lub dopytać bezpośrednio producenta.