Tajemnicza skrzynka towarzyszyła nam już podczas premiery Samsunga Galaxy S4. To właśnie ten smartfon skrywał się w małym, kwadratowym pudełku, które na scenę przyniósł chłopiec o imieniu Jeremy. Tym razem w czarnym pudełku swoją nowość schowała firma Nokia, a już jutro dowiemy się, co znajduje się w środku.

Dwa tygodnie temu pojawiła się informacja, że Nokia po sprzedaży działu smartfonów Lumia firmie Microsoft, planuje wrócić na rynek zupełnie w nowej odsłonie. Spekulowano, że ma to być smartfon, ale oparty o platformę Android. Czy właśnie premiery zupełnie nowego i zaskakującego smartfonu mamy się jutro spodziewać?

Nokia na łamach serwisu Twitter opublikowała zdjęcie z tajemnicznym pudełkiem i zapowiedzią, że ma nam coś do pokazania. Konferencja odbędzie 18. listopada, czyli już w dniu jutrzejszym, a to, co jest w środku pudełka owiane jest wielkątajemnicą. Domysłów nie ma końca. Niektórzy zakładają, że będzie to wspomniany już smartfonem z Androidem, a inni, że urządzenie do streamowania TV czy konsola do gier. A może zupełnie coś innego? Przekonamy się już jutro i na pewno damy Wam znać. A Wy na co stawiacie?

źródło: Nokia (Twitter) przez Geeky Gadgets