BlackBerry Passport – najnowszy smartfon kanadyjskiego producenta, który posiada 4,5-calowy, kwadratowy ekran, bardzo mocne podzespoły i sprzętową klawiaturę QWERTY jest już dostępny w sprzedaży za około 699 dolarów na oficjalniej stronie. Można go też zdobyć w Polsce, gdzie cena rozpoczyna się od około 2500 złotych. Już niebawem będzie można sporo zaoszczędzić, a to wszystko za sprawą promocji, którą BlackBerry szykuje na Black Friday

Black Friday, czyli Czarny Piątek to popularny dzień w Stanach Zjednoczonych, który rozpoczyna czas wyprzedaży i wielkich promocji. Zainteresowani ustawiają się w gigantycznych kolejkach jak podczas premiery nowego iPhone’a i tłumnie ruszają na zakupowe łowy. Taniej można kupić dosłownie wszystko, wliczając w to także elektronikę użytkową. Ciekawą ofertę przygotował dla nas BlackBerry, który mocno obniżył cenę swojego flagowego smartfonu.

Producent poinformował na swojej stronie, że podczas zakupu BlackBerry Passport w Czarny Piątek będzie można zaoszczędzić nawet 200 dolarów, czyli około 30 procent. Wtedy też cena smartfonu wyniesie 499 dolarów, więc oferta jest całkiem kuszcząca. Niestety BlackBerry nie ma oficjalnego sklepu w Polsce, a wspomniana przed chwilą kwota obowiązuje w amerykańskich BlackBerry Store. Jeśli jednak ktoś jest zainteresowany zakupem i ma ku temu szansę (np. ma rodzinę w Stanach) to jak najbardziej warto.

Black Friday Promo
Black Friday Promo / fot. BlackBerry

 

źródło: BlackBerry