W ostatnim dniu października Samsung zaprezentował smukłe i metalowe smartfony Galaxy A5 i Galaxy A3, które kierowane są do młodych użytkowników. Są to smartfony z nowej serii A. Przed oficjalną premierą tych urządzeń w sieci pojawiały się informację na temat trzech urządzeń, czyli Galaxy A3, A5 i A7. Spodziewano się więc, że Koreańczycy wypuszczą jednocześnie trzy smartfony. Jak wiemy tak się nie stało i ostatecznie światło dzienne ujrzał tylko A3 i A5. Wygląda na to, że już za niedługo powinniśmy doczekać się także premiery Galaxy A7.

Z najnowszych informacji, które do nas dotarły odnoście Samsunga Galaxy A7, możemy wnioskować, że premiera najmocniejszego urządzenia z serii A zbliża się wielkimi krokami. Galaxy A7 pojawił się w Federalnej Komisji Łączności i pozytywnie przeszedł testy uzyskując certyfikat. FCC potwierdziła, że Galaxy A7 (SM-A700FD) 4G LTE, wyposażony zostanie w dwupasmowe Wi-Fi, NFC oraz A-GPS. Dokumenty potwierdzają też, że A7 będzie mierzył 150 mm wysokości i 75 mm szerokości.

Natomiast jeśli chodzi o specyfikację, to certyfikat potwierdza, że Samsung Galaxy A7 posiada 5,2-calowy wyświetlacz w rozdzielczości Full HD. Sercem ma być ośmiordzeniowy Snapdragon 615 z 64-bitowym układem, który wspierany ma być przez Adreno 405 i 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Najprawdopodobniej na pokładzie A7 znajdziemy dwa aparaty – główny w rozdzielczości 12 Mpix i przedni w rozdzielczości 5 Mpix. Pamięć wbudowana ma wynosić 16 GB.

Informacje o Samsung Galaxy A3 i A5 wyciekały do internetu bardzo często i dosyć późno zostały zaprezentowane. Mówi się, że Koreańczycy spotkali się z niską wydajnością produkcyjną przy produkcji metalowych obudów typu unibody oraz z problemem słabego sygnału. Nasuwa się zatem pytanie, czy Samsung zwleka z premierą Galaxy A7 właśnie z tych powodów? My mamy nadzieję, że tak nie jest i już niedługo zobaczymy najmocniejszego przedstawiciela z nowej serii. A Wy co myślicie o takiej specyfikacji? Czekacie na smartfony z tej serii?

źródło: FCC przez SamMobile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj