Do największych na świecie targów elektroniki oraz nowych technologii został miesiąc. Targi Consumer Electronics Show (CES) odbywające się corocznie w styczniu w Las Vegas, na których prezentowane są nowe produkty, prototypy oraz nowości technologiczne. Na imprezie tej można zobaczyć tych „dużych” jak i tych „małych”. Z tych większych graczy, już wiadomo jest, że będzie Sony, które jako pierwsze ogłosiło swoją obecność. Jako drugi jest Samsung, który dzisiaj oficjalnie zapowiedział swój harmonogram targów.

Na stronie internetowej Koreańczyków pojawiło się zdjęcie, na którym widać dokładną datę i godziny zaplanowanych wydarzeń. Pierwsza konferencja prasowa odbędzie się 5 stycznia i rozpocznie się o 14.00 czasu lokalnego i potrwa 45 minut. Druga konferencja zaplanowana została także tego samego dnia, ale na 18.30 czasu lokalnego i potrwa godzinę. Podczas tej drugiej konferencji odbędzie się przemówienie inauguracyjne BK Yoon – CEO i Prezydent Samsung Electronics.

Jesteśmy bardzo ciekawi co Samsung pokaże na tych targach. Ostatnio dosyć sporo wyciekło nowych urządzeń, więc Koreańczycy mają z pewnością co pokazać. A może czymś nas zaskoczą? Czymś co jeszcze nie pojawiło się w plotkach? Jeśli tak jest, to mamy jeszcze miesiąc, aby dowiedzieć się o tym tuż przed oficjalną premierą. A Wy macie jakieś pomysły co mógłby Samsung zaprezentować?

Harmonogram Samsunga na CES 2015
Harmonogram Samsunga na CES 2015 / fot. SamsungTomorrow

 

źródło: SamsungTomorrow