Na rynku mamy już sporo smartwatchy, które na swój sposób się czymś wyróżniają. Jedne mają rozbudowaną funkcjonalność, a inne wyróżniają się niestandardowym wyglądem. Biorąc pod uwagę tą drugą grupę na myśl przychodzi nam od razu Samsung Gear S, który ma wygięty ekran i bardziej futurystyczny wygląd. Jeśli jednak ważny jest dla nas design zbliżony do typowego zegarka, od razu powinniśmy zainteresować się propozycją od LG. Firma przekonuje dlaczego ich smartwatch jest lepszy. 

Najnowszy LG G Watch R, który zaliczył swoją premierę na wrześniowych targach IFA w Berlinie jest świetny pod kilkoma względami. Mimo tego, że jest wypchany najnowszą technologią to wygląda jak zwyczajny zegarek. Ma okrągły ekran jak w zwykłym czasomierzu, ale dotykowy i wykonany w technologii P-OLED, na którym możemy wyświetlić taką tarczę jaka nam się tylko podoba (i jest dostępna). Jest metalowa obudowa, skórzany pasek, odporność na wodę i kurz, a także przycisk po prawej stronie, który wygląda jak pokrętło. To chyba najbardziej normalny smart-zegarek jaki się do tej pory pojawił i to właśnie jest w nim najlepsze.

Czy warto kupić smart-zegarek LG G Watch R? Wiadomo, że producent będzie w największych superlatywach ukazuje swój produkt, ale tym razem udowodnił to jeszcze na filmie. Brytyjski oddział LG przygotował krótkie podsumowanie i przedstawił 5 powodów, dla których warto rozważyć zakup smartwatcha LG G Watch R. Przede wszystkim zwrócono uwagę na wysoką jakość wykonania samego zegarka, ale też najważniejsze funkcje jak nawigacja i obsługa głosowa czy powiadomienia, które możemy odczytać „na ręce” bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni czy torby.

Przypomnę, że LG G Watch R jest już dostępny w Polsce, a jego cena wynosi 1099 złotych. Kto już ma albo kto planuje jego zakup?

źródło: LG UK (YouTube)

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj